Неділя, 02.04.2023, 15:12
ЦЕНТР КАР'ЄРИ               АБІТУРІЄНТАМ               УЧНЯМ І БАТЬКАМ               ВИПУСКНИКАМ               НОВИНИ САЙТУ
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Квітень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів

ШКОЛА ЗДОРОВ'Я


Людина - найвищий продукт земної природи.
Але для того, щоби насолоджуватися скарбами
природи, людина має бути здоровою, сильною розумною.

І. Павлов

Здоров'я дітей - найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Наші діти на сьогодні - ослаблені та хворобливі як, урешті, і належить бути дитині, котра погано та нераціонально харчується, живе в забрудненому навколишньому середовищі, не займається справжньою фізкультурою та постійно зазнає нервових перевантажень. Державною програмою «Діти України» підкреслюється, що здоров'я підліткового покоління - це інтегрований покажчик суспільного розвитку. Тому формування здорового способу життя є обов'язковим завданням і умовою розвитку творчих здібностей учня та формування його як творчої особистості.

Навчальний заклад - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме навчальний заклад має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Навчальний заклад  - єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів. Програма покликана чітко регламентувати діяльність кожного з них на шляху до кінцевої мети - створення здорового мікроклімату для виховання здорової особистості.

ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» занесено до обласної мережі «Шкіл здоров’я» і продовжує свою роботу  посьогодні.


Мета та завдання "Школи здоров'я"


ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З НАРКОМАНІЄЮ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З АРТРИТОМ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ЗОРУ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИТТЯ РУК

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ


ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ:


ВІЛ:


COVID-19:


ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ: