Субота, 27.05.2017, 14:51


АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ

ХРОНОЛОГІЯ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ
в 2016-2017 навчальному році

Назва виду змагань

Місце проведення

Ранг
2
,3,4 тур

Дата

Результат

«День здоров’я»

Лісна галявина

училищні

14.09.16

157 чоловік

«олімпійський урок»

с/зал училища

училищні

21.09.16

58 чоловік

Фут – зал (юн., дівч.)

с/зал

училищні

жовтень

25 учнів

н/теніс (юн., дівч.)

с/зал

училищні

Вересень - листопад

12 учнів

Волейбол (юн., дівч.)

с/зал

училищні

листопад -грудень

20 учнів

Стрільба з пневматичної гвинтівки

с/зал

училищні

грудень

6 учнів

Знаряджання магазину - АК

с/зал

училищні

листопад

13 учнів

« Нумо, хлопці!»

актова зала

училищні

листопад

32 учні

«Козацька наснага»

с/зал

училищні

27.11.16

8 учнів

Дружня зустріч учнів з ЗШ №9,подолання  перешкод у туризмі

с/зал

училищні

29.11.16

8 учнів

Фут - зал

с/зал

училищні

06.12.16

10 учнів

л/крос (юн., дівч.)

Біля ШХТК

міські

07.10.16

1, 3 місце

н/теніс (юн., дівч.)

м. Шостка

міські

26.10.16

2,3 місце

Фут – зал (дівч.)

м. Шостка

міські

02.11.16

3 місце

Фут - зал(юн.,)

м. Шостка

міські

16 - 17.11.16

4 місце

Волейбол (юн., )

м. Шостка

міські

09.11.16

1 місце

Волейбол (дівч.)

м. Шостка

міські

10.11.16

2 місце

« Нумо, хлопці!»

м. Шостка

міські

05.12.16

3 місце

Стрільба з пневматичної гвинтівки

м. Шостка

міські

30.11.16

3 місце

День міста

м. Шостка

міські

03.09.16

9 учні та педагоги

л/крос ( юн.,дівч.)

м. Суми

обласні, фінал

13.10.16

-

Міні – футбол (юн.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

18.10.16

5 місце

н/теніс (юн.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

22.11.16

5 місце

н/теніс (дівч.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

08.11.16

1 місце

Волейбол (дівч.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

01.12.16

1 місце

Волейбол (юн.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

15.12.16

1 місце

Волейбол (дівч.)

м. Суми

фінал

08.12.16

3 місце

Волейбол (юн.)

м. Конотоп

фінал

22.12.16

4 місце

Стрільба з пневматичної гвинтівки  МР – 512 та пневматичного пістолету  ІЖ - 53

м. Шостка

обласні

11.02.17

11 місце

Баскетбол (юн.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

14.02.17

1 місце

Баскетбол (дівч.)

м. Шостка

обласні 5 підгрупа

14.03.17

2 місце

Баскетбол (юн.)

м. Суми

фінал

28.02.17

-

Баскетбол (дівч.)

м. Шостка

фінал

21.03.17

-

Гирьовий спорт

м. Глухів

фінал

30.03.17

-

Міні-футбол м.Шостка обласні
5 підгрупа
18.04.17 3 місце

Бадмінтон (дівч.)

м. Глухів

обласні
5 підгрупа

04.05.17

-

Бадмінтон (юн. )

м. Глухів

обласні
5 підгрупа

24.05.17

 

Бадмінтон (дівч..)

м. Суми

фінал

16.05.17

-

Бадмінтон ( юн.)

м. Суми

фінал

30.05.17

 

Керівник фіз. виховання                                                                      Рябуха Л.В.