Четвер, 28.05.2020, 09:22


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ          КОНКУРС БОРЩУ          ТОП-19          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
МЕНЮ САЙТА
Головна » 2019 » Листопад » 04

31 жовтня 2019 року відбулося засідання координаційної ради при міськвиконкомі з питань національно-патріотичного виховання, де звітувало про роботу у цьому напрямку ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Скомороха Н.П. надала широку інформацію про роботу з даного питання. Підтвердженням цього стала яскрава презентація. В результаті роботи були відмічені позитивні сторони, подяки від заступника міського г ... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: ShchNV | Дата: 04.11.2019

У жовтні місяця в училищі традиційно проходить місячник правового виховання. З учнями І-ІІІ курсів проведені тематичні заняття, години психолога з формування відповідальної правової поведінки, профілактики  правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.

Формуванню правових знань і перетворенню їх у переконання сприяє висвітлення їх сутності в тісному зв`язку з загальнолюдськими моральними принципами. Мораль, її категорії – це немов би внутрішній страж, вну ... Читати далі »

Переглядів: 165 | Додав: ShchNV | Дата: 04.11.2019