Неділя, 24.03.2019, 08:20


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2016 » Грудень » 01

30 листопада 2016 року учні ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» прийняли участь в акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, яка проводилась на базі Центру медико-соціальної допомоги дітям і молоді «Клініка, дружня до молоді» КЛПЗ «Шосткинська дитяча лікарня».

Акція проводилась з метою збереження здоров’я молоді, пропаганди здорового способу життя, формування відповідальної та безпечної поведінки, профілактики інфекції, що передається статевим шляхом, в т.ч. ВІЛ/СНІД.

... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: ShchNV | Дата: 01.12.2016

29 листопада 2016 року в Містечку талантів Шосткинського ВПУ пройшов традиційний внутріучилищний конкурс «Нумо, хлопці!», присвячений Збройним силам України. За звання самих сильних, мужніх і кмітливих боролись чотири команди. Три – від учнівської спільноти: кухарський відділ представляли «Патріоти», будівельників презентували «Леви», спортивне товариство захищав «Акваріус». Від імені педагогів традиційно виступали «Мастаки».

Унікальною, неповторною була кожна команда! Так, «Мастаки» проявили такий ар ... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: ShchNV | Дата: 01.12.2016