Четвер, 25.04.2019, 20:56


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Головна » Архів матеріалів

30–31 березня 2016 року в ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» відбулась атестаційна експертиза професійної підготовки  з професії «Кухар».

В рамках атестації учні групи № 04-14 з професії «Кухар» та спеціальності «Виробництво харчової продукції» виконали комплексні кваліфікаційні завдання з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

Професійно-теоретична підготовка включала в себе перевірку знань з таких предметів, як охорона праці, технологія приготування їжі з основами товарознав ... Читати далі »

Переглядів: 228 | Додав: ShchNV | Дата: 04.04.2016

Збір лідерів учнівського самоврядування Північного округу

31 березня 2016 року на базі Шосткинського вищого професійного училища відбувся збір лідерів учнівського самоврядування Північного округу.

У роботі зборів взяли участь лідери учнівського самоврядування північного округу, а також директор Шосткинського ВПУ Гурба О. А. .

Керувала зборами Віце-президент Північного округу Антипенко Анна.

Збори відбулися за таки ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: ShchNV | Дата: 01.04.2016

Профорієнтаційна робота у Шосткинському вищому  професійному  училищі є складовою частиною навчально-виховного процесу, в якому успішно реалізуються її основні завдання: розширення професійного досвіду учнів, формування мотивів вибору професії.

З метою реклами робітничих професій, створення позитивного іміджу навчального закладу в училищі пройшов День кар’єри - день успішних, упевнених у собі особистостей, які наполегливо крокують до поставленої мети.

З нагоди цього дня відбулися урочистості, куди були запрошені роботодавці, успішні випускники ... Читати далі »

Переглядів: 155 | Додав: ShchNV | Дата: 30.03.2016

Театрально-концертна зала «Юність» центру естетичного виховання гудить мов вулик, заповнений шосткінською молоддю. П’ятнадцять команд учбових закладів міста прийняли участь у традиційному міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». В конкурі взяли участь команди: коледжу Шосткинського інституту, медичного училища, Центру професійної освіти, ВПУ та шкіл міста, які змагалися в різних конкурсах. 

Упродовж десяти хвилин кожна команда-суперниця мала розкрити тему конкурсу, переконавши доброзичливе журі, що саме здоровий спосіб життя – це модно і престижно. Команди пі ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: ShchNV | Дата: 25.03.2016

З 17 по 19 березня 2016 року в м.Києві відбулася Сьома Міжнарожна виставка «Сучасні заклади освіти», у якій взяли участь всі навчальні заклади України (вищі, професійно-технічні, загальноосвітні, дошкільні), а також заклади Словенії, Чехії, Польщі, Австрії.

Кожна область представляла свій педагогічний досвід за окремими напрямками діяльності. Профтехосвіту Сумщини представляли 29 закладів ПТО. 9 закладів Сумської області вибороли нагороди з певних номінацій.

Шосткинське ВПУ повернулося з виставки також з нагородою. У номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підви ... Читати далі »

Переглядів: 157 | Додав: ShchNV | Дата: 24.03.2016

Людина без щастя – що птах без крил: не зможе злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі почуття, звичка мислити і благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, із якими людина є повному розумінні цього слова.

23 березня 2016 року в гуртожитку ДПТНЗ "Шосткинське вище професійне училище" відбулося свято, присвячене Міжнародному дню Щастя. Учні вчилися бути щасливими. Це свято було запроваджено Генеральною Ассамблеєю Організації Об'єднаних Націй 28 червня 2012 року на своєму 118–му пленарному засіданні прийняла  резолюцію, в якої запропонувала всім державам, організаціям і ... Читати далі »

Переглядів: 170 | Додав: ShchNV | Дата: 24.03.2016

Вже стало традицією в березні у ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» проводити тиждень з професії «Муляр» та «Електрогазозварник». Як завжди були заплановані та проведені різного роду заходи, загальна мета яких була показати значущість даної професії на сьогоднішній день, перспективи її розвитку, підвищення інтересу та мотивації навчання даній справі.

Тиждень розпочався виставкою учнівських газет, які мали на меті коротко познайомити учнів, вчителів та гостей училища з тонкощами професій «Електрогазозварник» і «Муляр». В цей день також відбулася виставка навчальної літератур ... Читати далі »

Переглядів: 236 | Додав: ShchNV | Дата: 23.03.2016

Кохання в житті і творчості
Івана Франка

Літературний вечір

Іван Франко — найвидатніша постать в українській культурі після Тараса Шевченка, геній світового рівня, якій своєю творчістю засвідчив величезний духовний потенціал нашої нації. В цьому році ми відзначаємо два Франкові ювілеї — 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті великого Каменяра. Творча спадщина Івана Франка величезна.

Для літературного вечора, ... Читати далі »

Переглядів: 279 | Додав: ShchNV | Дата: 22.03.2016

14 березня 2016 року відбулось планове засідання педагогічної ради училища, посвячене результатам  підготовки кваліфікованих робітників. На цей раз – мулярів та електрозварників ручного зварювання.

Хоча за правилами розглядається п’ятирічний період навчально-виробничого процесу, але  педагоги, особливо майстри виробничого навчання, часто торкаються і більш віддаленої ретроспективи.

Професія «муляр, електрозварник ручного зварювання» завжди існувала  в нашому училищі, а з 1991 року підготовка здійснюється безперервно. За цей час випущено близько 20 ... Читати далі »

Переглядів: 203 | Додав: ShchNV | Дата: 16.03.2016

Вже стало традицією на базі Шосткинського вищого професійного училища проводити свята міського рівня. І ось 12 березня 2016 року на нашій базі знову відбулося свято Садового  мікрорайону  за підтримки народного депутата І.Молотка, Шосткинського вищого професійного училища та депутата  обласної ради Пилипейка В.

Масштабне народне гуляння організовано на подвір’ї закладу. Творчі колективи підготували концертно-розважальну програму, відбулися спортивні змагання, найспритніші зняли  призи зі  стовпу. До речі,  майже всі призи зняли учні Шосткинського вищого професійного училища - Якименко Д., Іванчик С.

... Читати далі »

Переглядів: 176 | Додав: ShchNV | Дата: 14.03.2016

« 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 58 59 »