Четвер, 28.05.2020, 10:32


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ          КОНКУРС БОРЩУ          ТОП-19          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
МЕНЮ САЙТА
Головна » 2019 » Лютий » 21

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Цікаві факти про українську мову: ... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: ShchNV | Дата: 21.02.2019

Координаторами та керівниками семінару на тему «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес як ефективний засіб формування предметної компетентності учнів» виступили Лабудько В.С., методист НМЦ ПТО у Сумській області, та Голубенко Т.С., методист з біології Сумського обласного інституту ППО. Протягом двох днів – 19 і 20 лютого - професійним досвідом обмінювались викладачі біології професійно-технічних навчальних закладів Сумщини. Учасників семінару привітала директор НМЦ ПТО Самойленко Н.Ю. та побажала їм творчої наснаги у справі навчання та виховання майбутніх кв ... Читати далі »

Переглядів: 183 | Додав: ShchNV | Дата: 21.02.2019