Понеділок, 25.03.2019, 19:01


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2016 » Квітень » 29

Волонтери Шосткинського вищого професійного училища – часті гості  різних установ міста. Учні допомагають як одиноким громадянам, так і організаціям.

В рамках акції «Від серця до серця» волонтери училища на чолі з учнівським самоврядуванням напередодні Великодніх свят відвідали  Шосткинське міське товариство допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота».

Учні привітали дітей-інвалідів з Пасхальними святами, показали їм театралізовану постановку «Через тиждень – Великдень» і подар ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: ShchNV | Дата: 29.04.2016

Шосткинське вище професійне училище  надає не тільки освітні послуги, а й дбає про інтелектуальний та мистецький розвиток своїх вихованців, співпрацює з організаціями різних напрямків. 

Творчі люди міста – часті гості закладу.  І ось знову у рамках співпраці з культурними закладами, спільно з бібліотекою ім. Чехова (бібліотекар Деулина Т. М. ) до училища завітали  гості:  Римська  Е.  І., Тимофеєва  В. К., Кузнецова В. К. – місцеві  поетеси і художниці.

Зустріч відбулася у невимушеній, приємній обстановці. Поетеси читали вірші, написані у різні роки, д ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: ShchNV | Дата: 29.04.2016