Понеділок, 25.03.2019, 19:00


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Квітень » 4 » ВИВЧАЄМО НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ
11:12
ВИВЧАЄМО НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

29 березня в м.Суми у ДПТНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбувся семінар «Використання сучасних матеріалів ТМ PLATO виробництва компанії CINIAT. Впровадження технології CINIAT у процесі навчання. Співпраця з ДНЗ», в якому прийняла участь майстер виробничого навчання з професії «Штукатур, маляр, лицювальник-плиточник» Довженко Ірина Анатоліївна.

«Матеріали дійсно високої якості, - ділиться Ірина Анатоліївна, - які забезпечать замовнику індивідуальний дизайн, довговічність і  підвищений комфорт, та зробить будівництво більш гнучким, швидким, легким, безпечним та екологічним. Ми стараємся дати учням знання не тільки за традиційними технологіями, але й познайомити їх з сучасними новітніми технологіями та матеріалами. Це і цікаво, і дасть учням можливість бути компетентними у своїй професії і відповідати стандартам і потребам сучасного ринку праці у сфері будівництва».

Ірина Анатоліївна отримала сертифікат компанії CINIAT.

Переглядів: 81 | Додав: ShchNV