Четвер, 21.03.2019, 06:36


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Березень » 20 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
16:34
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

15-17 березня 2018 року навчальний заклад приймав участь у  Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», Виставковий світ, м. Київ.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Професійну (професійно-технічну освіту)  представляло 166 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів).

У номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» за представлену роботу (заступник директора з навчальної роботи Спєвак Алла Володимирівна, майстер виробничого навчання Никлонський Андрій Степанович) заклад отримав Срібну медаль та нагороджений дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Участь ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» у Міжнародній освітній виставці надає та розширює можливості професійного зростання працівників закладу, спрямовує на презентацію та обмін кращими досягненнями закладів освіти і наукових установ України та за кордоном,  дає поштовх для міжнародного співтовариства для організації проходження виробничої практики, стажування на виробництві та працевлаштування за кордоном.

 

Переглядів: 222 | Додав: ShchNV