Четвер, 21.03.2019, 12:51


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Грудень » 27 » Виставка технічної творчості Шосткинського ВПУ
13:38
Виставка технічної творчості Шосткинського ВПУ

Щороку місяць грудень для Шосткинського вищого професійного училища є надзвичайно насиченим і цікавим періодом. Однією з центральних подій у передноворічні дні завжди виступає виставка технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва, яку вже декілька років підряд проводить Товариство винахідників та раціоналізаторів училища.

21 грудня 2018 року навчальні групи знову здивували й порадували відвідувачів своїми витворами. Мета виставки -  популяризація професій, які готує училище, виявлення і розвиток творчих здібностей обдарованих учнів закладу, активізація профорієнтаційної роботи.

У цій виставці взяли участь як учні, так і майстри виробничого навчання. І підлітки, і дорослі показали свою професійну майстерність в царині технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва. Були представлені цікаві експонати. Переможці будуть відзначені дипломами та грамотами, а також грошовими винагородами.

Переглядів: 95 | Додав: ShchNV