Неділя, 24.03.2019, 08:03


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2016 » Березень » 24 » Учаcть Шосткинського ВПУ у Міжнародній виставці
16:26
Учаcть Шосткинського ВПУ у Міжнародній виставці

З 17 по 19 березня 2016 року в м.Києві відбулася Сьома Міжнарожна виставка «Сучасні заклади освіти», у якій взяли участь всі навчальні заклади України (вищі, професійно-технічні, загальноосвітні, дошкільні), а також заклади Словенії, Чехії, Польщі, Австрії.

Кожна область представляла свій педагогічний досвід за окремими напрямками діяльності. Профтехосвіту Сумщини представляли 29 закладів ПТО. 9 закладів Сумської області вибороли нагороди з певних номінацій.

Шосткинське ВПУ повернулося з виставки також з нагородою. У номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти» заклад виборов диплом і бронзову медаль. Автор проекту – Єпик Н.А., викладач ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ».

Треба зазначити, що Шосткинське ВПУ впродовж останніх років бере участь у багатьох виставках і отримує нагороди. Виставка ще раз підтвердила, що Шосткинське вище професійне училище живе, працює і розвивається.

Дбайте про майстерність  і майстерність подбає про вас!

Переглядів: 152 | Додав: ShchNV