Неділя, 24.03.2019, 08:03


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Травень » 23 » У світі усе починається з мами
13:03
У світі усе починається з мами

Під патронатом Шосткинської міської ради відбувся міський конкурс-фотовиставка «У світі усе починається з мами». Роботи подавалися в номінаціях «Багатодітна мама», «Рости моє деревце з міцного коріння», «Прилетів лелека».

21 травня в бібліотеці ім. Л. Толстого відбулося нагородження переможців. Багато теплих слів було сказано на адресу організаторів виставки – громадської організації «Потрібні люди» (керівник Василь Бороздін). Адже Мама – символ усього найкращого, найдобрішого і найсвятішого. Саме вона зігріває теплом, своєю любов’ю дитину, вкладає душу, хвилюється, підтримує в години радості і печалі.

Долучилось до даного конкурсу і ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ». Наші працівники (Киричок Н.М., Дячок Н.І., Суходуб І.М.) отримали подяки від міського голови, а робота Скоморохи Н.П. посіла ІІ місце в номінації «Рости моє деревце з міцного коріння», за що була нагороджена грамотою та цінним подарунком.

Вітаємо!

Переглядів: 272 | Додав: ShchNV