Понеділок, 25.03.2019, 19:24


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Грудень » 20 » Справжнє свято - дарувати радість іншим!
09:20
Справжнє свято - дарувати радість іншим!

День Святого Миколая – особливе свято для усього християнського люду. Воно зігріте благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії, котрі під силу лише святому.

Це свято, коли хочеться не лише отримувати подарунки, а ще й ділитися радістю з іншими. Зі щирими словами привітань та чудовими смаколиками завітали в цей день волонтери училища на чолі з учнівським самоврядуванням до Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам дитинства «Турбота».

Зустріч виявилася теплою і надзвичайно душевною. Вихованці «Турботи» були безмежно вдячні нам за наші привітання, а наші серця були наповнені приємними відчуттями виконаного обов’язку.

Дорогі друзі! Від усієї душі вітаємо вас зі святом! Нехай у ваших домівках завжди панує мир і спокій, нехай вас оточують лише хороші люди. Нехай Господь оберігає вас! Нехай у ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя, яким ви зможете поділитися з тим, хто цього потребує!

Переглядів: 205 | Додав: ShchNV