Понеділок, 25.03.2019, 18:56


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Грудень » 3 » НЕ ДАЙ СНІДУ ШАНС!
15:18
НЕ ДАЙ СНІДУ ШАНС!

Вроздріб – літери звичні, а разом,
В людських долях лишаючи слід,
Творять слово, приречене часом,
У смертельному вироку – СНІД...

Т. Чорновіл

Епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні є найширокомасштабнішою й найнебезпечнішою в Європі і охопила 1,63% всього дорослого населення країни. Причому це захворювання поширюється не лише серед так званих "груп ризику", але і серед всього населення.

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у гуртожитку ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" пройшов виховний захід «Не дай СНІДу шанс!».

Вихователь Пенська А.В. привернула увагу учнів до цієї проблеми, ознайомила з історію виникнення Дня боротьби зі СНІДом. Помічниками у проведенні заходу стали учні ради гуртожитку, лідери учнівського самоврядування. Про те, звідки прийшла та поширилась по світу ця хвороба розповіла в своєму виступі учениця гр.05-15 Кулінченко Анна. Про історію виникнення символу боротьби зі СНІДом – червоної  стрічки -  доповіла учениця гр.02-13 Маєш Анастасія.

З ініціативи лідерів учнівського самоврядування учасники заходу виготовили   стрічки терпимості і одягли їх у знак підтримки людей, хворих на СНІД.

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено!

Голова ради гуртожитку Кулішов Олександр

Переглядів: 207 | Додав: ShchNV