Четвер, 21.03.2019, 13:15


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2019 » Січень » 23 » День Соборності у Шосткинському ВПУ
09:46
День Соборності у Шосткинському ВПУ

В День Соборності та Злуки,
Із Заходу на Схід,
Всі візьмемося за руки,

Бо один ми рід. 

22 січня український народ відзначає велике державне свято – День Соборності України. Це Свято – Символ Єдності українських земель. Упродовж багатьох століть землі України були розрізнені, належали до різних держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорської імперії. Тож споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.

Саме 22 січня 100 років тому на Софіївській площі у Києві відбулось проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР в єдину соборну українську державу. Як велике  державне Свято День Соборності відзначається з 1999 року.

Незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями. Тож нехай день Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбутнє.

Шосткинське ВПУ долучилось до святкування такого значущого дня в історії нашої країни, символічно об’єднавшись у «Живий  ланцюг» як символу єдності українського народу.

Переглядів: 92 | Додав: ShchNV