Середа, 31.05.2023, 01:00
ЦЕНТР КАР'ЄРИ               АБІТУРІЄНТАМ               УЧНЯМ І БАТЬКАМ               ВИПУСКНИКАМ               НОВИНИ САЙТУ
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

Шосткинське ВПУ – початок життєвої кар’єри
для наших випускників

Кожної миті людина вирішує якісь питання-проблеми, роблячи певний вибір з-поміж двох, а то й більше варіантів. Переважна більшість цих питань є буденними і скороминучими. Але є в долі кожного з нас такі моменти, які надають життю іншого, надзвичайно важливого наповнення і назавжди змінюють його. Таких моментів небагато, і одним з них є вибір професії і навчального закладу, в якому цій професії навчать.

І тут – ламаємо стереотипи! Довгий час професійно-технічна освіта вважалась ніби й не зовсім освітою, таким собі провальним варіантом для «особливо обдарованих», але час та історії випускників Шосткинського вищого професійного училища беззаперечно довели просту істину: можна бути професіоналом будь-якого рівня і бути успішним!

На сьогоднішній день Шосткинське ВПУ випустило 11200 кваліфікованих робітників, які працюють зараз у багатьох куПиточках світу, в багатьох галузях промисловості, послуг, бізнесу, але згадують наше училище як старт своїх успішних життєвих кар’єр. Про них і піде мова далі. Знайомтесь: наші успішні випускники.


Наша робота відображає нашу внутрішню сутність. Знайти своє призначення в житті, улюблену роботу – означає проявити любов до себе. Робота допомагає нам виразити свою творчу основу. Неважливо, чим ви займаєтесь, головне, щоб це задовольняло вас і давало можливість самореалізації.

(Луїза Хей, американська письменниця, авторка мотиваційних книг)


Випускниця, яка заламала ВСІ стереотипи


Відмінниця, з якої почалось вище професійне училище № 19


Успішні випускники з професії "секретар керівника" - моя особиста гордість


Шосткинське ВПУ пишається своїм випускником


Моя Оленка - моя гордість!


Успішний учень - успішна родина - успішна країна


Професія "зі смаком"