Четвер, 30.11.2023, 18:15
ЦЕНТР КАР'ЄРИ               АБІТУРІЄНТАМ               УЧНЯМ І БАТЬКАМ               ВИПУСКНИКАМ               НОВИНИ САЙТУ
Меню сайту
Статистика
Пошук
Календар
«  Листопад 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» бере активну та результативну участь у різноманітних міжнародних виставках чим засвідчує високий творчий потенціал педагогічного та учнівського колективів та має наступні нагороди:

2020 рік

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра-2020» (20-21 листопада 2020 р., м. Київ)

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» було презентовано роботою «Міжнародне співробітництво як один з інноваційних шляхів розвитку навчального закладу» (авторський колектив у складі: Гурба Олександр Анатолійович, директор; Скомороха Наталія Петрівна, заступниця директора з навчально-виховної роботи; Баланюк Наталія Юріївна, кандидатка юридичних наук, викладачка спеціальних дисциплін).

Робота виборола Диплом і Золоту медаль у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки», а Державний професійно-технічний навчальний заклад «Шосткинське вище професійне училище» отримав Почесне звання «Лідер професійно-технічної діяльності».

Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» (12-14 жовтня 2020 р., м. Київ)

Училище отримало Диплом і Золоту медаль у номінації «Інновації з підвищення якості вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти» за роботу, в основу якої покладено приклад проекту «Брейн-ринг з фізики та математики» авторського колективу в складі Білявської Марини Володимирівни, викладачки математики, та Харчук Нелі Миколаївни, викладачки фізики.

2019 рік

Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» (22-24 жовтня 2019 р., м. Київ)

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» було презентовано двома роботами:

 • «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професій «Кухар», «Кондитер»: інтеграція предмета «Іноземна мова» з предметами професійної підготовки"  (авторський колектив у складі: Остапчук Світлана Миколаївна та Роговець Оксана Григорівна, викладачки іноземної мови; Горшечнікова Світлана Миколаївна і Мартиненко Ніна Олександрівна, майстрині виробничого навчання; Спєвак Алла Володимирівна, заступниця директора з навчальної роботи);
 • «Упровадження інновацій в організації змісту освіти, методах і формах освітньої діяльності» (авторський колектив у складі: Гурба Олександр Анатолійович, директор; Баланюк Наталія Юріївна, кандидатка юридичних наук, викладачка спеціальних дисциплін; Зубова Ольга Петрівна, викладачка біології й екології).

За презентовані роботи училище отримало Диплом і Золоту медаль у номінації «Упровадження інновацій в організації змісту освіти».

Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019» (14-16 березня 2019 р., м. Київ)

 • Училище отримало Диплом і Золоту медаль у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» за роботу Баланюк Наталії Юріївни, кандидатки юридичних наук, викладачки спеціальних дисциплін, «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

2018 рік

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», Виставковий світ, м. Київ:

 • У номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасне рішення» на тему: «Інновації, виклики та сучасні рішення в освітньому середовищі професійної (професійно-технічної) освіти» (заступник директора з навчальної роботи Спєвак Алла Володимирівна, викладачі спеціальних дисциплін Клименко Марина Миколаївна, Бистрицька Валентина Петрівна, викладач інформатики Татарина Юлія Олександрівна, викладачі англійської мови Роговець Оксана Григорівна, Остапчук Світлана Миколаївна, майстри виробничого навчання Бурик Ірина Вікторівна, Никлонський Андрій Степанович), заклад отримав Золоту медаль та нагороджений дипломом у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасне рішення».

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» нагороджений  дипломом  за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання, директор Гурба Олександр Анатолійович отримав подяку за активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику.

Представники училища (викладач спеціальних дисциплін Клименко Марина Миколаївна та майстер виробничого навчання Бурик Ірина Вікторівна) провели майстер-клас «Основи стилістики та дизайну при оформленні приміщень закладів ресторанного господарства» та отримали сертифікати.

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», Виставковий світ, м. Київ:

 • У номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» (заступник директора з навчальної роботи Спєвак Алла Володимирівна, майстер виробничого навчання Никлонський Андрій Степанович) заклад отримав Срібну медаль та нагороджений дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

2017 рік

Дев̓ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», Виставковий світ, м. Київ:

 • у номінації «Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України» на тему: «Застосування інноваційних технологій на  уроках  іноземної мови за професійним спрямуванням з метою формування  конкурентноспроможних робітників в рамках  євроатлантичної  інтеграції» (викладачі  англійської мови  Роговець Оксана Григорівна, Остапчук Світлана Миколаївна, методист Ануфрієва Тамара Михайлівна),  заклад  нагороджений  срібною медаллю в номінації «Нова  професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху в України».

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» нагороджене  дипломом  за активну діяльність  у підвищенні  якості  навчально-виховного процесу, директор Гурба Анатолій Олександрович отримав подяку за активну організаторську діяльність із супроводження  інновацій у оновлення  змісту освіту.

Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», Виставковий світ, м. Київ:

 • у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянинапатріота» за представлену роботу на тему «Формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота шляхом відродження національних традицій через упровадження в навчально-виховний процес кулінарних проектів (з досвіду роботи)» (творчий колектив авторів (Ануфрієва Т.М., методист, Смоляр Н.О., заступник директора з НВР, Гурба О.А., директор, Скомороха Н.П., заступник директора з НВихР, Мосенцева О.О., ст. майстер, Щасна Н.В., майстер в/н)) заклад нагороджений срібною медаллю та дипломом «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

2016 рік

Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2016» та Четверта Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu», Виставковий світ, м. Київ:

 • у номінації: «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику» за представлену роботу на тему «Використання інтерактивних інструкційно-технологічних карток у практичній діяльності майстра виробничого навчання для реалізації міжпредметних зв’язків під час професійно-практичної підготовки з професії «Кухар», кваліфікація 3 розряд» (викладач спеціальних дисциплін Єпик Наталія Анатоліївна, майстер виробничого навчання Минтус Оксана Іванівна, директор Гурба Олександр Анатолійович) заклад удостоєний Звання Лауреата і нагороджений дипломом Першого ступеня.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2016», Український дім, м. Київ:

 • у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» за представлену роботу «Шлях до успіху (організація профорієнтаційної роботи серед молоді професійно-технічним навчальним закладом)» (заступник директора з навчально-виховної роботи Скомороха Наталія Петрівна, викладач, керівник гуртка Рогова Ліана Михайлівна, викладач спеціальних дисциплін Сисоєв Андрій Олександрович, майстер виробничого навчання, завідувач відділення інформаційних технологій Щасна Наталія Володимирівна, голова учнівського самоврядування училища Антипенко Анна) заклад  нагороджений срібною медаллю, дипломом та удостоєний почесного звання «Лідер професійно-технічної освіти України».

Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016», Виставковий світ, м. Київ:

2015 рік

Сьомий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», Виставковий світ, м. Київ:

Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», Виставковий світ, м. Київ:

 • у номінації «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу» за представлену роботу на тему: «Застосування проектної технології у практичній діяльності майстра виробничого навчання під час професійно практичної підготовки з професії «Кухар» (кваліфікація ІІІ розряд)» (майстер виробничого навчання Єпик Наталія Анатоліївна) заклад нагороджений дипломом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти».

2014 рік

Шостий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», Виставковий світ, м. Київ:

 • у номінації: «Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді» (розділ «Формування патріотичної особистості як першооснова виховної роботи навчальних закладів і громадських організації») за представлену роботу на тему: «Патріотична особистість як першооснова виховної роботи ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» (заступник директора з навчально-виховної роботи Скомороха Наталія Петрівна, викладач історії, керівник циклової комісії класних керівників, керівник музею Геращенко Оксана Володимирівна, соціальний педагог Лавриненко Тетяна Михайлівна, викладач інформатики та спеціальних дисциплін Сисоєв Андрій Олександрович) заклад нагороджений дипломом «За активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти».

П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014», Виставковий світ, м. Київ:

Навчальним закладом були представлені 3 роботи найдосвідченіших педагогічних працівників, а саме:

 • Номінація: «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процес навчання, підвищення кваліфікації та управління»

Розділ: «Розробка та створення в регіоні, різних ланках освіти мережевих систем і центрів взаємодії суб’єктів освітньої діяльності»

Проект: «Розробка та створення в професійно-технічному навчальному закладі сучасної моделі «Школи сприяння здоров’ю», як центру взаємодії суб’єктів освітньої діяльності» (соціальний педагог Лавриненко Тетяна Михайлівна).

 • Номінація: «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процес навчання, підвищення кваліфікації та управління»

Розділ: «Наявність системних заходів з упровадження в освітню практику навчальних закладів електронних ресурсів, технологій, засобів, порталів, підручників, бібліотек»

Проект: «Веб-сайт бібліотеки професійно-технічного навчального закладу: упровадження в освітню практику» (бібліотекар Жадан Тетяна Володимирівна).

 • Номінація: «Педагогічна майстерність - домінанта професійної дії вчителя, викладача»

Розділ: «Опис передового педагогічного досвіду вчителя, викладача»

Проект: «Методика формування соціально-комунікативної компетентності майбутніх фахівців» (заступник директора з навчально-виховної роботи Скомороха Наталія Петрівна).

Описаний досвід навчального закладу нагороджений дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти».