Субота, 04.04.2020, 14:56


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ          КОНКУРС БОРЩУ          БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Меню сайта

ШТУКАТУР. МАЛЯР. ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК

Чи може сучасна людина обходитись без послуг будівельників?

В якій би галузі він не працював, йому неминуче доводиться користуватися результатами їх роботи, всюди нас оточують споруди і будівлі, в які вкладено працю будівельників.

Професія будівельника - мирна, благородна і творча. По всій країні піднімаються житлові корпуси, промислові будівлі, опоряджуються міста і села, будуються електростанції, спороджуються заводи і фабрики. Вогні будівництв звуть Вас, шановні юнаки і дівчата в дорогу!

Оздоблення на будівельному об'єкті починається саме з штукатурних робіт. Спеціаліст по професії штукатур-маляр оздоблює стіни і різні будівельні конструкції штукатурними розчинами. Він вміє оброблювати поверхні, наносити на них малюнки, розмічати і фарбувати помелі, фризи, обклеювати стіни шпалерами, виконувати багатокольорове фарбування фасадів будівель спеціальними синтетичними сумішами та використовувати найсучасніші матеріали.

Професія маляра також будівельна професія. Малярні роботи виконують як правило поточно-розчислюванним методом, в визначеній послідовності: готують поверхню, огрунтовують її, шпаклюють і наносять фарбуючий склад. Фарбу наносять тонким шаром щітками чи фарборозпилювачем.

Маляра в наш час користуються сучасними матеріалами: ґрунтовками, шпаклівками, водоемульсійними фарбами, шпалерами різної структури та фактури та сучасними інструментами.

Малювання і живопис — улюблене заняття на дозвіллі багатьох будівельників. Оздоблювальні роботи ніколи не бувають нудними для людей з викликом та ініціативою.

Професія плиточника-облицювальника-мозаїчника одна з основних професій сучасного будівництва. Призначення облицювальних робіт полягає в захисті конструкцій від руйнувань, зробити поверхню легко прибираємою від бруду та пилу, зробити поверхню красивою. Облицьовують керамічними, глазурованими плитками.

Слово мозаїка означає зображення чи орнамент. Виконаний з маленьких різнокольорових кусочків каменів, мрамора, скла, плиток.

Коли на будівництві побували оздоблювальники, значить зовсім скоро об'єкт буде повністю готовий і зашумлять станки нового заводу, розкриють двері нового палацу культури, нового торгового центру, нової школи, нової поліклініки, засвітяться в будинку святкові вогні новосіль. „Як тут гарно", перше що скажуть люди зайшовши у новий будинок, і це буде найкраща подяка будівельникам-облицювальникам.