Четвер, 28.05.2020, 09:50


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ          КОНКУРС БОРЩУ          ТОП-19          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
МЕНЮ САЙТА

ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ
ПРОДАВЕЦЬ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

На базі училища учні отримують професію продавця 3-5 розрядів - нижчий рівень та 2 категорії - середній рівень.

Здобуті знання допоможуть контролювати свої дії, навчатися спілкуванню з колективом, так і з відвідувачами магазину, а це дозволить оволодіти професійним мовним етикетом, сприятиме формуванню свідомого мовлення до обслуговування покупців та підвищення загальної культури торгівлі й професійної майстерності продавця,

Центральною фігурою торгівельного залу магазину завжди є продавець. Від поведінки продавця залежить рівень культури обслуговування покупців. Продавець повинен навчитись перевіряти нерівність обмеження, інвентарю та інструментів, підготовлювати пакувальний матеріал, розміщувати та викладати товари, замовлювати ярлики, пропонувати та показувати товар, нарізувати, зважувати та пакувати товари, підраховувати вартість покупки, працювати на РРО, дотримуватися правил торговельного обслуговування населення та правил продажу товарів.

На базі нашого училища, є все необхідне щоб в повному обсязі здобути професію „продавець продовольчих товарів та непродовольчих товарів".

Є лабораторія, яка укомплектована сучасним обладнанням, інвентарем та інструментами, наочними посібниками, де учні набувають практичних навиків, майбутню працю продавця, а також кабінет спец предметів, який складається з елементів торгївельної професії і з першого погляду має вигляд магазину.

Підготовкою кадрів з цієї професії займаються висококваліфіковані майстри виробничого навчання, яки охоче з великим бажанням передають свій досвід учням.

Ласкаво просимо на здобуття майстерності!