Четвер, 28.05.2020, 10:31


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ          КОНКУРС БОРЩУ          ТОП-19          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
МЕНЮ САЙТА

ОБЛІКОВЕЦЬ (реєстрація бухгалтерських даних)

Обліковець в своїй діяльності використовує форми та методи бухгалтерського обліку на підприємстві. Виконує роботи на різних ділянках бухгалтерського обліку (обліку основних фондів і коштів, товарно-матеріальних цінностей, затрат на виробництво, реалізації продукції і результатів господарсько-фінансової діяльності, розрахунків з постачальниками і замовниками та ін.). Складає звітні калькуляції собівартості продукції (робіт, послуг). Проводить нарахування та перерахування платежів у державні та інші бюджети та фонди. Перевіряє отримані первинні документи за формою та змістом, у разі відсутності на них обов'язкових реквізитів передає їх керівнику підрозділу (відділу, управління) бухгалтерського обліку для прийняття рішення.

Обліковець працює в приміщенні, має постійне робоче місце, оснащене комп’ютером.

Застосування персональних комп'ютерів дозволяє автоматизувати робоче місце обліковця, і підняти на новий рівень процес реєстрації господарських операцій.

Попит на фахівців у бухгалтерській справі завжди  залишається  високим.  Навіть  в 40-50  років  бухгалтерові  не  загрожує  відмова  на  новій  вакансії. Навпаки, досвід завжди працюватиме на Вас.

Ставши гарним фахівцем, Ви можете взяти на обслуговування одну  або  кілька  фірм.  При  цьому  Ви  будете  самі  розпоряджатися  своїм  часом,  та  й  прибуток  зросте. А якщо замислиться про відкриття власного бізнесу, бухгалтерські тонкощі стануть для Вас у пригоді. При умові отримання вищої освіти можливо працювати у фінансово-кредитних установах, страхових компаніях, податково-бюджетних і державних органах, на промислових підприємствах, у спільних та торгівельних компаніях на посадах керівників підприємств, головних бухгалтерів, фінансових директорів, бухгалтерів, менеджерів різних рівнів керування, аудиторів.