Неділя, 21.10.2018, 16:23


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Вітаємо!!!
09:28
Вітаємо!!!

31 жовтня 2016 року традиційно представники учнівського та педагогічного колективу ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» відстоювали честь професійно-технічної освіти Сумської області з професії «Бармен, офіціант» на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE», м. Київ. Цей міжнародний некомерційний рух підвищує престиж робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності.

Викладач ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» Клименко Марина Миколаївна завдяки високому рівню педагогічної та професійної майстерності була обрана експертом робіт учнів у компетенції "ресторанний сервіс" на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE»  на рівні України. В її обов’язки під час конкурсу входили контроль та оцінка роботи учасників конкурсу.

У компетенції "ресторанний сервіс", яку представляла Гой Олена, учениця ДПТНЗ «Шосткинського вищого професійного училища», взяли участь 14 молодих майбутніх професіоналів.

Конкурсанти змагалися у виконанні завдань за чотирма модулями, які передбачали виконання сервірування тематичного столу,  візитна картка, порціонування напоїв та вміння рухатись з тацею і складання серветок. Конкурс тривав 5 годин.

Представниця команди Сумської області Гой Олена увійшла в 10-ку кращих учасників та нагороджена дипломом «WORLDSКILLS UKRAINE».

Фотозвіт

Переглядів: 88 | Додав: ShchNV