Четвер, 24.01.2019, 10:06


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2016 » Листопад » 25

Указом Президента України 2016 рік оголошено Роком англійської мови. Глава держави  прийняв таке рішення, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, метою забезпечення інтеграції України до европейського політичного,  економічного і науково – освітнього простору, на підтримку програми Go Global,  яка визначає вивчення англійської мови одним із пріорітетів стратегії розвитку».

Сьогодні англійською мовою говорять у 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями анлійської мови й вважають її рідною, а близько 1 млрд. - розмовляють нею. Тому саме ця мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: ShchNV | Дата: 25.11.2016

24 листопада 2016 року, згідно з програмою смачного фестивалю, розпочався найвідповідальніший етап змагання на кращого вареникознавця-вареникороба та варениколюба. До «бою» за найкращі вареники стали чотири команди дорослих. Нагадую, що це – колоритні «Дві куми» з Богданівки і три команди з Шостки: «Оптимісти» (вірніше – дві непереборні оптимістки, бо у складі команди представниці тендітної статі, які на все життя обрали для себе «ніжні» такі професії – електрогазозварника та електромонтажника),  «Солохи» та «Varenyky Ukrainian School» (остання команда, до речі, може навіть похвастатись учасником сильної половини ... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: ShchNV | Дата: 25.11.2016