Понеділок, 22.10.2018, 09:36


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2017 » Квітень » 24 » ОХОРОНА ПРАЦІ - ЗАПОРУКА ЖИТТЯ!
09:18
ОХОРОНА ПРАЦІ - ЗАПОРУКА ЖИТТЯ!

Онлайн-вікторина
д
о Всесвітнього дня охорони праці
(28 квітня)

20 квітня у бібліотеці ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" розглядалася дуже важлива та актуальна тема - "охорона праці". Під охороною праці ми розуміємо систему різноманітних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності. Захід організовано до Всесвітнього дня охорони праці, якій відзначається щорічно 28 квітня.

Курс “Охорона праці” є обов’язковим у професійно-технічних навчальних закладах, тому учням було запропоновано перевірити свої знання за допомогою онлайн-вікторини. Дві команди по черзі відповідали на питання, які з’являлися на екрані. Потрібно було обрати правильну відповідь із трьох запропонованих. Вікторина складалася із трьох турів: “Основи гігієни праці”, “Перша допомога при кровотечах", “Перша допомога при нещасних випадках”.

Кожен тур вікторини представляв собою інтерактивну вправу, створену бібліотекарем училища Жадан Т.В. в сервісі LearningApps.org. Досвід створення таких вправ та самі вправи можна переглянути на блозі училищного бібліотекаря "Vpulibrary". Але цього разу була перша спроба включити онлайн-вправи в сценарій масового заходу. Спроба виявилася успішною: сервіс LearningApps.org працює бездоганно, а самі вправи викликали цікавість та постійно утримували увагу молоді.

Найкраще орієнтувалися в темі "охорона праці" та проявили найбільшу активність учні: Ковальов Владислав, Крот Євген, Трухан Катерина, Кавун Владислав, Кочубей Вадим, Хроменко Микола, Светюха Павло. Роль журі виконувала вихователь гуртожитку Осипова І.І. Команда переможців та всі учасники онлайн-вікторини були заохочені солодкими призами.

Шановні друзі, бережіть своє життя, здоров’я,
будьте готові надати першу медичну допомогу потерпілим,
вивчайте "Охорону праці" та набувайте корисних знань!

Переглядів: 153 | Додав: ShchNV