Неділя, 18.11.2018, 23:33


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Травень » 15 » «Небайдужі серця!» Шосткинського ВПУ у трійці кращих!
17:14
«Небайдужі серця!» Шосткинського ВПУ у трійці кращих!

З метою належного відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 07.05.2015 у місті Суми відбулося урочисте відзначення переможців конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» серед навчальних закладів області. Всього взяло участь 45 навчальних закладів Сумщини різного рівня акредитації.

Участь у даному конкурсі взяв і волонтерський загін «Небайдужі серця» ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ», який вже не один рік плідно працює  в навчальному закладі та має певні результати. Керує загоном керівник історико-краєзнавчого гуртка, викладач історії Геращенко О.В.

В училищі проводиться пошукова та дослідницька робота, збирається цінна інформація свідків про життя і подвиги людей нашого міста та району в роки війни. Учні із задоволенням відвідують ветеранів та надають їм посильну допомогу.

Крім того, постійно, в навчальному закладі проходять виховні та класні години, різноманітні зустрічі та акції, на яких  ветерани – почесні гості.

Реалії сьогодення визначили новий напрям волонтерської роботи – психологічна та моральна підтримка воїнів Збройних Сил України, допомога родинам, що були вимушені покинути свої домівки.

Розпочата робота над проектом:  «Пам'ять жива». Аби його здійснити, потрібно знайти дані про всіх загиблих воїнів АТО, зокрема про нашого випускника В. Кондратенка.

Матеріали, представлені на конкурс,  були високо оцінені  журі. У результаті, в обласному конкурсі волонтерських організацій «Ветеран живе поруч» у номінації «Професійно-технічний навчальний заклад» волонтерський загін «Небайдужі серця» ДПТНЗ «Шосткинське  ВПУ» зайняв ІІІ місце. Так тримати!

Переглядів: 171 | Додав: ShchNV