Субота, 20.10.2018, 07:36


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Вересень » 27 » НАВЧАННЯ ПРОДОВЖ ЖИТТЯ
09:35
НАВЧАННЯ ПРОДОВЖ ЖИТТЯ

Відповідно до плану роботи ДПТНЗ «Шосткинське професійне училище» 26 вересня 2018 року на базі ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну» відбулось чергове засідання Школи молодого викладача загальноосвітньої підготовки закладів професійної (професійно-технічної освіти) «Компетентнісно-орієнтований підхід до навчання як чинник модернізації змісту освіти».

В даному заході взяли участь викладачі Баланюк Н.Ю. (основи правових знань), Онупрієнко Л.М. (історія), Форостина О.І. (українська мова та література). Під час засідання під керівництвом Самойленко Н.Ю. – директора НМЦ ПТО у Сумській області та Забудько В.С. – методиста НМЦ ПТО у Сумській області було опрацьовано ряд методичних новацій в освіті, а саме: компетентнісно-орієнтований підхід до навчання, особливості підготовки до ЗНО, педагогічна самоосвіта, самопрезентація викладача.

Також викладачі Школи були ознайомлені з освітнім процесом державного навчального закладу «Сумське ВПУ будівництва і дизайну», а під  час тренінгу «Адаптація молодих викладачів» зарекомендували себе компетентними до вдосконалення педагогічних новацій у професійній освіті.

Переглядів: 41 | Додав: ShchNV