Понеділок, 22.10.2018, 09:08


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Листопад » 23 » ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ
10:04
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ

З метою патріотичного виховання Шосткинське вище професійне училище взяло участь в урочистостях, присвячених Дню Гідності та свободи, які  відбулися у міському краєзнавчому музеї.

В залі зібралось багато молоді, школярів, були військовослужбовці та учасники АТО. Відвідали захід і учні Шосткинського ВПУ – разом з бібліотекарем Жадан Т.В. та викладачем історії Геращенко О.В.  Перед присутніми виступили учасники АТО, звучали пісні, слова вдячності. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

«Слова гідність і свобода, це слова за які бореться Український народ. Я висловлюю свою підтримку, скорботу, близьким загиблих наших воїнів… Висловлюю щирі слова вдячності нашим героям які знаходились в АТО, і пройшли цей складний шлях. Це люди, на яких повинні рівнятися ми – Шосткинці», -  такими словами завершив свій виступ мер міста М.П. Нога.

По закінченню урочистостей були покладені квіти до могил загиблих під час АТО. Квіти також були покладені і до меморіальних дошок, зокрема загиблому воїну – випускнику Шосткинського вищого професійного училища. Світла пам'ять героям.

Переглядів: 175 | Додав: ShchNV