Понеділок, 25.09.2017, 12:38


АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Березень » 20

З 16.03.2015 р по 20.03.2015 у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» проводився тиждень з професії «Офіціант, бармен» на тему «Креатив у ресторанній справі». У рамках тижня проводилося безліч креативних заходів таких як: фільмовікторина  «Етикет застілля», презентація «Найдивовижніші ресторани світу» та  виставка  «Карвінг в оздобленні коктейлів».

Особливу увагу привернув кенді-бар, у якому був презентований фуршетний стіл з різноманітними солодощами (панакота, тістечка, капкейки, поп-кейси та ін.). Викладач спецдисциплін Тесленко О.О. продемонструвала незвичайн ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: ShchNV | Дата: 20.03.2015

Виробниче навчання в умовах виробництва та виробнича практика у загальному процесі професійної підготовки займають не тільки важливе місце в сенсі формування та розвитку професійної майстерності учнів, але і робить великий вплив на вирішення виховних завдань, на становлення особистості майбутніх кваліфікованих робітників. Спілкування з трудовими колективами, спільна участь у виробничій діяльності та суспільного життя, робота в умовах відповідальності за «дорослим мірками» - все це має великий виховний вплив на учня, на його становлення як робочої людини, на формування світогляду.

Практика учнів — невід’ємна частина процесу підготовки фахівців у Шосткинському вищому професійному училищі.

... Читати далі »
Переглядів: 183 | Додав: ShchNV | Дата: 20.03.2015