Субота, 04.04.2020, 15:49


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ          КОНКУРС БОРЩУ          БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Меню сайта

ОПЕРАТОР КОМП'ЮТЕРНОГО НАБОРУ

Персональний комп’ютер із предмету розкошу давно перетворився у предмет першої необхідності і дома, і на роботі. Великі обчислювальні можливості комп’ютерів допомагають в долі секунди виконувати роботу. Тому недивно, що вміння працювати  на комп’ютері користується особливим попитом на ринку праці. А  з розвитком інформаційних засобів, а саме газет, журналів, рекламного бізнесу та інших сфер діяльності людини, які пов’язані з інформаційними джерелами, вимагає від працівників, знань по комп’ютерній верстці, а саме знання програм фірм Adobe, Corel та ін. Перед вами відкриються нові перспективи отримання цих добре оплачуваних та цікавих професій.

Для професійної підготовки учнями вивчаються апаратні засоби сучасних ЕОМ,  програмне забезпечення ЕОМ та управління операційними системами, комп’ютерна верстка.       

Якщо Ви маєте технічний склад розуму та прагнення йти в ногу з часом, не відставати від сучасності, постійно вдосконалюватись, тоді ваша професія – «Оператор комп’ютерного набору», яка дає можливість повністю розкрити індивідуальні особливості та творчий потенціал особистості.

Наш комп’ютерний клас гостинно відкриває  для Вас двері!