П`ятниця, 22.11.2019, 02:25


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Головна » Архів матеріалів

Відповідно до Плану спільних дій обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ, Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області з 1 листопада 2015 року оголошується проведення конкурсу «Символіка» лідерів учнівського самоврядування». До участі в конкурсі запрошуються учні професійно-технічних навчальних закладів Сумщини.

... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: ShchNV | Дата: 19.11.2015

«Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється, - ожива,
Як їх почує!..»

Ймовірно, кожного з нас хвилювало одвічне питання: «Хто ми? Звідки йдемо?». Питання, що немає регламенту часу… Сьогодні ми, як й античні філософи, різнобічно потрактовуємо, мислимо, домислюємо, аналізуємо… Проводимо паралель з минулим – і знаходимо спільне. Це – мова. Саме з мови починається національне самоусвідомлення себе як громадянина Батьківщини, як частини нації. Мова без писемності – це нереалізована культура народу.

Тому ... Читати далі »

Переглядів: 251 | Додав: ShchNV | Дата: 17.11.2015

З метою підвищення поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та з метою запобігання нещасним випадкам на дорогах у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до Плану Тижня класні керівники провели виховні заходи, присвячені дотриманню Правил дорожнього руху

Оновлено Куточок безпеки дорожнього руху з розміщенням основних правил дорожнього руху, а також інформації про міри покарання за неналежне їх дотримання.

Проведена екскурсія у Шосткинську автомобільну школу ТСОУ,  організовано лекційний всеобуч на знання правил дорожнього руху з учнями зак ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: ShchNV | Дата: 16.11.2015

Під такою назвою 12 листопада 2015 року в гуртожитку ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» пройшов захід, присвячений Всеукраїнському місячнику Безпеки дорожнього руху.

Особливу увагу звернено на питання поведінки учнів під час знаходження на вулиці, правилами поводження учнів в місцях, де рухається транспорт. З обов’язками та правами пішоходів ознайомила вихователь Осипова І.І. Мешканці моделювали ситуації різних випадків на дорогах, під час переходів через дорогу, створювали безпечні умови.

Головне пам’ятати: «Людське життя - найвища цінність». Особливу увагу було звернено на обережне ... Читати далі »

Переглядів: 252 | Додав: ShchNV | Дата: 13.11.2015

ЕКСКУРСІЯ УЧНІВ ШОСТКИНСЬКОГО ВПУ
ДО АВТОШКОЛИ

Учні ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» відвідали Шосткинську автомобільну школу ТСОУ. Екскурсія відбулася в рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» в навчальному закладі.

Директор закладу Кияненко Леонід Лаврентійович розповів про історію створення та структуру закладу. Викладач правил дорожнього руху Пушкарьов Михайло Володимирович, провів змістовну екскурсію по школі.

Учні ознайомились з матеріальною базою закладу та осна ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: ShchNV | Дата: 13.11.2015

ПЕРШИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗБІР
ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

11.11.2015 відбувся перший експериментальний збір лідерів учнівського самоврядування в режимі он-лайн. Представники всіх навчальних закладів вийшли на зв'язок з НМЦ ПТО. Шосткинське вище професійне училище разом з іншими закладами ПТО міста також взяло участь у вебінарі.

У ході спілкування були обговорені наступні питання:

  1. Організація роботи з лідерами учнівського самоврядування.
  2. ... Читати далі »
Переглядів: 229 | Додав: ShchNV | Дата: 12.11.2015

Шостка – осередок культурного життя, сюди у День працівників культури та майстрів народного мистецтва завітали артисти Чернігівського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка з своєю виставою «Гра у щасливу сім’ю або вечеря по-французьки».

Це комедія на 2 дії. Смішна і яскрава. Закручена інтрига, любов, ревність, пристрасть, вірність і зрада. Все це за п’єсою Марка Камолетти «Играем в дружную семью или ужин по-французки».

Вистава відбулась у вщент заповненій залі, глядачі бурхливими оваціями сприймали цікавий сюжет комедії, сміялися, отримуючи непереверше ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: ShchNV | Дата: 11.11.2015

Шановні колеги!

За ініціативою Федерації професійних спілок України СПО  об’єднань профспілок 21 вересня 2015 року прийняв рішення про звернення до Президента України з електронною петицією щодо внесення ним відповідного законопроекту для відновлення санаторно-курортного лікування працівників та оздоровлення дітей. Така електронна петиція зареєстрована на сайт Президента України і 25 вересня розпочалось голосування: https://petition.president.gov.ua/petition/10961. Для успіху цієї а ... Читати далі »

Переглядів: 285 | Додав: ShchNV | Дата: 10.11.2015

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», Статуту училища, з метою виховання в учнів навичок дисципліни, дотримання правил поведінки та відповідного зовнішнього вигляду, на підставі наказу директора Гурби О.А. «Про затвердження правил поведінки учнів ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» з 1 листопада 2015 року були введені в дію наступні правила:

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ
ДПТНЗ «Шосткинське Вище професійне училище»

 

Переглядів: 219 | Додав: ShchNV | Дата: 10.11.2015

4-6 листопада 2015 року у рамках проведення Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу провідні майстри в/н і викладачі спеціальних дисциплін Сумської області на чолі з методистом НМЦ ПТО Темченко О.В. відвідали виставочний центр Експоплаза  у м. Києві.

Від нашого навчального закладу  представниками були майстер в/н Мартиненко Ніна Олександрівна та викладач Новосельцева Лариса Владиславівна. Протягом двох днів вони ознайомлювались  з новітніми технологіями по виготовленню робіт з марципану, карамелі, шоколаду, цукрової мастики; відвідали виставку скульптур з пастелажу та цукрових квітів. Особливу увагу відвідувачі звернули на майстер-класи ві ... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: ShchNV | Дата: 09.11.2015

« 1 2 ... 59 60 61 62 63 ... 67 68 »