Четвер, 21.03.2019, 12:51


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » Архів матеріалів

16 червня 2015 року вихованці Центру юних натуралістів завітали в училище на екскурсію. Діти пройшлися по навчальному закладу, а саме виробничим майстерням та з дивуванням розглядали предмети, створені учнями (кондитерські муляжі, столярні вироби, кам'яні споруди).

Не менш цікавим виявилися для  відвідувачів кімнати  історико-краєзнавчого музею училища.

На порозі музею їх гостинно зустріла господиня – керівник музею Геращенко О.В. Діти відвідали 2 музейні кімнати. Світлиці музею познайомили  гостей з побутом та традиціями нашого народу, зокрема  нашого закладу, ... Читати далі »

Переглядів: 194 | Додав: ShchNV | Дата: 17.06.2015

15 червня 2015 року в Шосткинському вищому професійному училищі відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі 05-13, під час якої учні отримали професії: «Електрогазозварник», кваліфікація V розряд та «Слюсар з ремонту автомобілів», кваліфікація ІІ розряд.

30% учнів групи захистили творчі екзаменаційні роботи на високому  рівні, а такі учні як Ночовний Сергій та Ізюм Віталій отримають диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

Головою державної атестації був інженер з охорони праці Товариства з обмеженою відповідальністю «БМУ–3» ... Читати далі »

Переглядів: 215 | Додав: ShchNV | Дата: 15.06.2015

ШОСТКИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАПРОШУЄ НА ЗУСТРІЧ З МУЗИКОЮ

18.06.15 на території закладу  о 18:30 відбудеться вечір живої музики
за участю вокально-інструментальних колективів:

 

CRASH, DRAKKAR, MAXWELL, ВРЕМЯ, З.Н.А.К.И., ЗОНА ОТСТОЯ.

Запрошуємо всіх, хто хоче насолодитися феєрією музики, почути живий спів, отримати гарний настрій і незабутні враження.
Вхід на територію закладу вільний.

Переглядів: 118 | Додав: ShchNV | Дата: 12.06.2015

Презентація поетичної збірки загиблого випускника Шосткинського ВПУ - 
героя-десантника Василя Кондратенка

"В безсмертя... Крок за кроком" - cаме так називається збірка віршів Василя Кондратенка, випускника ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне  училище, мужнього воїна, життя якого обірвалося в неоголошеній війні на Донеччині 17 серпня 2014 року.

Вірші Василя невигадливі, душевні та щирі, таким був і сам автор. Скромним, простим, працьовитим пам'ятають його друзі та вчителі, спогади яких увійшли до збірки. Всім, хто знав Василя, запам'яталась його посмішка - ... Читати далі »

Переглядів: 230 | Додав: ShchNV | Дата: 11.06.2015

8 червня в місті і районі пройшли урочистості  по відзначенню 95-річчя тричі Героя Радянського Союзу, Маршала авіації  Івана Кожедуба (1920-1991).

Біля музею прославленого земляка відбувся мітинг. Тут зібралися представники міськвиконкому, студенти, пересічні громадяни. Учні Шосткинського вищого професійного училища теж прийшли вшанувати свого героя.

На мітингу  виступили народний депутат Україны Ігор Молоток, мер Микола Нога, заступник начальника Харьківського університету повітряних сил Україні ім. Кожедуба, полковник Олександр Буряк, ветеран Великої Вітчизняної війни Юрій Васил ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: ShchNV | Дата: 09.06.2015

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет, з 1 по 30 квітня 2015 року у м.Шостка проходив ІV щорічний міський конкурс «Відкритий конкурс з інформаційних технологій».

Не залишилось осторонь і Шосткинське ВПУ. Учениця групи 01-14, Журба Альона, взяла участь у молодіжній категорії в номінації 2D-анімація, де пропонувалось створити емблему навчального закладу. Її робота була обрана на ІІ (очний) тур, і зайняла ІІ ... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: ShchNV | Дата: 05.06.2015

29 травня 2015 року у Шостинському вищому професійному училищі відбулась державна кваліфікаційна атестація у групі 07-13 другого курсу на завершальному етапі навчання з професії "Офіціант, бармен" (на першому курсі учні вже отримали робітничу професію «Офіціант»), кваліфікація четвертий розряд. А на третій ступені навчання опанували професію «Бармен», кваліфікація п’ятий розряд.

Група навчалась під керівництвом майстра виробничого навчання Клименко Марини Миколаївни, яка має великий досвід та практичні навички у сфері навчання з даних професій. Була нагороджена Сумською обласною премією імені А.С.Ма ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: ShchNV | Дата: 02.06.2015

Досить цікавим і багатим на події виявився цей навчальний рік для учнів групи 03-13. Майже всі хлопці активно брали участь в усіх загальноучилищних і міських конкурсах, акціях, займали почесні призові місця і отримували велику кількість незабутніх емоцій та вражень. На останній класній годині учні групи визначили найактивнішого учасника року. Ним став голова культмасового сектору Медведь Євгеній. 

Учень брав участь у створенні проекту «Моя професія найкраща» (І місце), був представником  команди-переможців в міському конкурсі «Нумо, хлопці!», активним учасником акції «Ні – війні!» ... Читати далі »

Переглядів: 211 | Додав: ShchNV | Дата: 29.05.2015

Часом доводиться чути, що сучасне молоде покоління інертне, не має ідеалів, прагнень, живе за течією. Чесно кажучи, прикро за тих, хто так думає.

Сучасна молодь – це амбітні, енергійні юнаки і дівчата з бажанням самостверджуватися, це майбутнє нашої держави, її надія і сподівання.

Звичайно, у великій мірі від суспільства, від сім´ї, від колективу навчального закладу залежить, на скільки успішними будуть ці сподівання.

Педагогічний колектив Шосткинського вищого професійного училища успішний у справі виховання молоді. Прикладом цього слугують ... Читати далі »

Переглядів: 220 | Додав: ShchNV | Дата: 28.05.2015

У 2014-2015 навчальному  році серед закладів професійно-технічної освіти Сумської області було проведено обласний огляд-конкурс на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Математика».

Даний конкурс відбувався у три етапи: перший – внутріучилищний, другий – обласний – заочний, куди оформлялися та надавалися документи з комплексного забезпечення предмета з усіх ПТНЗ області.

Журі НМЦ ПТО у Сумській області, опрацювавши роботи конкурсантів, відібрало найкращі,  серед яких була і робота викладача математики нашого навчального закладу - Білявської Марини Володимирівни. ... Читати далі »

Переглядів: 177 | Додав: ShchNV | Дата: 26.05.2015

« 1 2 ... 51 52 53 54 55 56 »