Вівторок, 19.03.2019, 19:59


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » Архів матеріалів

Наступною професією, якій був присвячений тиждень з 18 по 22 квітня – це професія «Слюсар з ремонту автомобілів». Слід зауважити, що проведення «тижнів професій» в Шосткинському вищому професійному училищі стало невідємною частиною життя училища, яскравим святом для учнівської молоді та прекрасною можливістю усім іншим жителям та гостям м.Шостка познайомитися з навчальним закладом, його життям та допомогти визначитися абітурієнтам у виборі майбутньої професії.

У рамках Тижня проведено багато цікавих та пізнавальних закладів, покликаних підкреслити значення професії «Слюсар з ремонту автомобілів» у майбутньому молодог ... Читати далі »

Переглядів: 394 | Додав: ShchNV | Дата: 27.04.2016

26 квітня 2016 року Україна і весь світ відзначають 30-ту річницю трагедії на Чорнобильській АЕС. З  нагоди цієї події в приміщенні бібліотеки Державного професійно-технічного навчального закладу «Шосткинське вище професійне училище» відбувся захід-реквієм під красномовною назвою  «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

У заході взяли  участь учнівська молодь закладу і запрошені гості, безпосередні учасники тих подій,  ліквідатори катастрофи: капітан Національної гвардії в запасі Ярошенко Михайло Григорович і капітан Національної гвардії в запасі Щербак Олександр Валентинович.

... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: ShchNV | Дата: 26.04.2016

23 квітня 2016 року по всій Україні пройшла Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою разом».

Шосткинське вище професійне училище  з ініціативи лідерів учнівського самоврядування також долучилося до цієї акції. Учні добровільно визвалися прибрати залізничну колію, яка сполучає Шостку і Новгород-Сіверський. Незважаючи на холодну погоду,  активісти вийшли на прибирання: працювали завзято, не покладаючи рук;  всього наповнили сміттям більше  ста пакетів для сміття, яке потім погрузили для відправки на сміттєзвалище.

Здавалося б, маленька справа, але велика користь: вдячні пасажир ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: ShchNV | Дата: 25.04.2016

Обласна рада лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області підбила підсумки обласного  конкурсу «Кращі справи учнів-патріотів».

Всього взяло участь 29 навчальних закладів  ПТНЗ Сумщини.

Участь у даному конкурсі взяв і  волонтерський загін  «Небайдужі серця» ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ», який вже не один рік плідно працює  в навчальному закладі та має певні результати. Керує загоном керівник історико-краєзнавчого гуртка, викладач історії Геращенко О. В.

В училищі проводиться пошукова та дослідницька робота, збирається цінна інформація свідків про життя і подвиги людей нашого міста та району в роки війни. Учні із задо ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: ShchNV | Дата: 22.04.2016

Педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ "Шосткинське вище професійне училище" вітає всіх секретарів з професійним святом. Бути секретарем зараз - це означає вміти виконувати тисячу різних справ за день, і при цьому посміхатися, зберігати ввічливість і про все пам'ятати.

Ви - обличчя компанії, завдяки вам завжди панує порядок, ввічливість і позитивний настрій.

Сьогодні, в День секретаря, поспішаємо привітати вас з професійним, яскравим святом. Захоплюючись вашим природженим тактом, зібраністю та розумом, висловлюємо подяку за щоденний комфорт, який ви створюєт ... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: ShchNV | Дата: 20.04.2016

З 14 по 16 квітня 2016 року в м.Києві у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім»  за підтримки та участі  Міністерства освіти і науки, Національної академії педагогічних наук України відбулася 29 Міжнародна спеціалізована  виставка «Освіта та карє’ра», у якій взяли участь навчальні заклади України та закордону.

Кожен заклад попередньо подавав матеріали  для участі у конкурсах. Виставка передбачала рейтинговий виставковий конкурс і конкурс з тематичних номінацій з нагородженням дипломів відповідної категорії.

... Читати далі »

Переглядів: 156 | Додав: ShchNV | Дата: 19.04.2016

15 квітня 2016 року в Шосткинському ВПУ  у рамках проведення міської виставки-конкурсу «Писанковий розмай» та популяризації писанкарства у гуртках технічної творчості відбулася виставка-конкурс Великодніх яєць. Учні та працівники училища презентували свої роботи,  виконані у різноманітних техніках виконання. Кращі роботи та композиції будуть представлені  на виставці у Шосткинському краєзнавчому музеї.

 

Переглядів: 115 | Додав: ShchNV | Дата: 15.04.2016

7 квітня 2016 року група 02-14 (ІІ курс; кухарі-кондитери) відправилась за розкладом… на природу! Так було задумано  керівниками групи – класним керівником Лавриненко Тетяною Михайлівною і майстром виробничого навчання Мисиком Миколою Григоровичем – провести черговий урок виробничого навчання у незвичній формі. Темою було «Приготування страв з м’яса (грузинський шашлик)». Урок проводився на відкритому повітрі, так би мовити, «у бойових умовах».

Своєю педагогічною задумкою ділиться Микола Григорович: «Шашлик уже давно став по ... Читати далі »

Переглядів: 203 | Додав: ShchNV | Дата: 14.04.2016

Багато хороших і корисних професій можна здобути навчаючись у Шосткинському вищому професійному училищі. А професії «Штукатур, маляр, лицювальник-плиточникк» та «Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів» є чи не одними з найбільш популярних і необхідних на сьогоднішній день.

Гарною традицією у нашому училищі стало проведення професійних тижнів.

З 04 по 08 квітня 2016 р. пройшов тиждень професій «Штукатур, маляр, лицювальник-плиточник» та «Столяр будівельний, ... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: ShchNV | Дата: 13.04.2016

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним у виховній роботі Шосткинського вищого професійного училища. У рамках святкування Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів учні ВПУ завітали до міського центру ветеранів війни та учасників бойових дій ІІ світової війни.

Шосткинці–в’язні – свідки трагічних подій, ділилися своїми спогадами з молоддю. Микола Володимирович Банний, колишній в’язень, зі сльозами на очах згадував про ті страшні роки: «Були малі, голі і голодні, їли сиру мерзлу картоплю, працювали у фашистських концтаборах нарівні з дорослими…».

... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: ShchNV | Дата: 12.04.2016

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 55 56 »