Вівторок, 19.03.2019, 20:00


БРЕЙН-РИНГ          ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » Архів матеріалів

ДПТНЗ “Шосткинське ВПУ” тісно співпрацює з вищими навчальними закладами України, забезпечує заохочення своїх випускників до продовження навчання після закінчення училища та має угоди на вступ до 2-3 курсів ВНЗ без вступних випробувань.

25 травня 2016 року кращі учні випускних груп нашого закладу були запрошені на День відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтва. В рамках екскурсії учні особисто поспілкувались з ректором М.М.Поплавським, ознайомились з чудовою матеріально-технічною базою закладу, мали змогу подати заяви для вступу та відвідали святині Києво-Печерської Лаври. Учні отримали позитивні враження від екскурсії.

... Читати далі »
Переглядів: 102 | Додав: ShchNV | Дата: 26.05.2016

23 травня 2016 року згідно робочих навчальних планів і програм в ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» пройшла державна поетапна атестація у групі № 08-14 за професією «Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів».

Всі учні відповідально поставились до цієї події. Успішно закінчились те ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: ShchNV | Дата: 25.05.2016

19-20 травня  на базі ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» пройшов ІІІ етап конкурсу «УЧЕНЬ РОКУ» в системі професійно-технічної освіти.  Захищати честь рідного училища до Конотопу їздив очільник центру здорового способу життя  учнівського  самоврядування  Шосткинського вищого професійного училища, активний учасник громадського життя закладу і міста Шостка, талановитий і харизматичний хлопець – учень ІІІ курсу групи 03-13 за професією «Слюсар з ремонту автомобілів. Електрогазозварник» МЕДВЕДЬ ЄВГЕНІЙ.

... Читати далі »

Переглядів: 193 | Додав: ShchNV | Дата: 24.05.2016

Місяць травень багатий на свята. Але серед традиційних та звичних для нас свят з’явилися нові, які ще тільки входять в наше життя. Так, у другу неділю травня відповідно до Указу Президента України, починаючи з 1999 року, в Україні відзначають День матері. А 15 травня в Україні та світі відзначають Міжнародний день сім’ї, який встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Свято покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. Ці свята близькі між собою, як за датою, так і за змістом, бо щасливі діти ростуть тільки в дружній родині й під опікою щасливої матері.

... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: ShchNV | Дата: 23.05.2016

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського ... Читати далі »

Переглядів: 138 | Додав: ShchNV | Дата: 19.05.2016

Щороку виконком Шосткинської міської ради та управлінням освіти міської ради на базі Молодіжного центру соціального партнерства і творчості проводить «Відкритий конкурс з інформаційних технологій» в різних номінаціях. Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.

В цьому році учні «Шосткинського вищого професійного училища» взяли участь відразу в трьох номінаціях:

Переглядів: 147 | Додав: ShchNV | Дата: 16.05.2016

Переглядів: 166 | Додав: ShchNV | Дата: 30.04.2016

Волонтери Шосткинського вищого професійного училища – часті гості  різних установ міста. Учні допомагають як одиноким громадянам, так і організаціям.

В рамках акції «Від серця до серця» волонтери училища на чолі з учнівським самоврядуванням напередодні Великодніх свят відвідали  Шосткинське міське товариство допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота».

Учні привітали дітей-інвалідів з Пасхальними святами, показали їм театралізовану постановку «Через тиждень – Великдень» і подар ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: ShchNV | Дата: 29.04.2016

Шосткинське вище професійне училище  надає не тільки освітні послуги, а й дбає про інтелектуальний та мистецький розвиток своїх вихованців, співпрацює з організаціями різних напрямків. 

Творчі люди міста – часті гості закладу.  І ось знову у рамках співпраці з культурними закладами, спільно з бібліотекою ім. Чехова (бібліотекар Деулина Т. М. ) до училища завітали  гості:  Римська  Е.  І., Тимофеєва  В. К., Кузнецова В. К. – місцеві  поетеси і художниці.

Зустріч відбулася у невимушеній, приємній обстановці. Поетеси читали вірші, написані у різні роки, д ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: ShchNV | Дата: 29.04.2016

Згідно з Постановою Верховної Ради України 2016 рік – рік Івана Яковича Франка.

Шосткинське вище професійне училище приєдналося до акції вшанування пам’яті великого Каменяра і з  цією метою у  навчальному закладі відбувся виховний захід-вистава "Украдене щастя" (за однойменним  твором І.Франка) під керівництвом викладача української мови та літератури, художньої культури Т. В. Реви.

У виставі брали активну участь і грали ролі учні-аматори училищаБосак Ю., Ковальова І., Пальоха А., Носок О., Шурига А.

... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: ShchNV | Дата: 28.04.2016

« 1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 55 56 »