Середа, 22.11.2017, 15:46


АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2014 » Грудень » 10 » Урок Мужності
15:30
Урок Мужності

ЗАХИСНИКОВІ ВІТЧИЗНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Під такою назвою 09.12.14 пройшов урок Мужності в ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ», який провела зі своїми вихованцями класний керівник групи 03-13 (професія "слюсар з  ремонту автомобілів") Остапчук С.М. Присутні мали змогу переглянути "картини бою", почути "плач неньки-України", написати листа солдату.

Зворушливо й щемно прозвучав Лист матері до своїх синів у виконанні класного керівника Світлани Миколаївни, виступи учнів хвилювали і викликали сльози на очах присутніх, а рядки з пісні «Сині тумани»: «Не вбивайте синів…» не залишили нікого байдужим.

Урок Мужності супроводжувався не тільки відеорядом, на уроці ще був присутній учасник АТО Ляшок Віталій Олегович, який не з чуток знав про війну: «Війна – це не романтика, а жах. Один день війни на передовій прирівнюється місяцю проведеному на блок-посту. Знаходячись на сьогоднішньому уроці, я ще раз  переконався, що в України є майбутнє, що справжні патріоти навчаються саме у Вищому професійному училищі. І саме молодому поколінню треба брати участь у державотворенні. Слава Україні!». Зал відскандував: «Героям слава!».

Цикл уроків Мужності на цьому не завершився, попереду ще багато заходів, які виховують почуття патріотизму, мужності, відповідальності, формують у молоді відчуття належності до національної спільноти і гордості за свій народ.

Сьогодні важливо відтворити в українському суспільстві почуття істинного патріотизму як духовно-моральної та соціальної цінності, сформувати у молоді громадянсько-активні, соціально значущі якості. На це і направлена вся виховна робота педагогічного колективу Шосткинського ВПУ.

Фоторепортаж

Переглядів: 149 | Додав: ShchNV