П`ятниця, 16.11.2018, 10:27


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Травень » 19 » УРОК ПАМ’ЯТІ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ
17:37
УРОК ПАМ’ЯТІ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ

З нагоди вшанування 71 річниці депортації кримських татар у  Шосткинському вищому професійному училищі  відбувся єдиний урок пам’яті до Дня боротьби за права кримськотатарського народу, який підготувала і провела разом зі своїми вихованцями викладач історії, керівник історико-краєзнавчого гуртка Геращенко О.В.

Саме цього дня 1944 року таємною постановою радянського уряду було організоване злочинне виселення корінного народу Криму з рідних земель. Під час цієї операції загинули тисячі кримських татар. Українці вшановують пам’ять загиблих і сумують разом з ними. 

Під час уроку учні почули розповіді про трагічну історію депортації корінних народів Криму з своїх етнічних земель,  переглянули відеоролик і фрагменти із фільму «Хайтарма», в якому побачили знущання і тортури над цілим народом та умови життя депортованого населення, дізналися значення понять "репресія", "депортація", «киримли». У рамках уроку  відбулися дискусії, де учні усвідомили право кожного народу на самовизначення і проживання на своїй Батьківщині. У бібліотеці училища оформлено тематичну виставку «Пам’ятаємо цей день в історії».

Переглядів: 290 | Додав: ShchNV