Четвер, 19.04.2018, 18:33


УЧЕНЬ РОКУ-2018          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Головна » 2013 » Грудень » 16 » Тиждень філологічних наук
15:48
Тиждень філологічних наук

Насичений подіями виявився початок першого зимового місяця у «Шосткинському вищому професійному училищі». З 2 по 6 грудня в навчальному закладі проходив тиждень філологічних наук, в рамках якого проводились інтегровані заходи з таких навчальних предметів як «Українська мова», «Українська література» та «Англійська мова». Мета всіх заходів полягала в тому, щоб зацікавити учнів у вивченні вище згаданих предметів, а також пробудити в них почуття національної гідності та патріотизму, толерантне ставлення до мови і культури іншого народу. І не випадково, гаслом тижня стали слова видатного українського поета Т. Г. Шевченка «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!».

           Кожен день мав свою назву, яка характеризувала запланований захід.  Понеділок був інформаційним днем, адже була відкрита виставка газет, тематика яких передбачала розкриття таких питань як виникнення і розвиток української та англійської мови, роль в цьому процесі творчості Т.Г. Шевченка і В. Шекспіра, а також взаємодія мов на сучасному етапі. Вівторок був інтелектуальним днем, коли всі бажаючі учні мали можливість показати свої знання і вміння, взявши участь у Першому етапі  IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. Середа стала пізнавально-розважальним днем. Учні мали нагоду розширити свій кругозір, переглянувши документальний фільм  «Мій Шевченко», а також зануритись в класику світової літератури, переглядаючи екранізацію трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєтта» в оригіналі. Четвер був творчим днем, коли діти розкривали свої акторські таланти, вміння декламувати вірші і прозу українською та англійською мовами під час літературно-музичної композиції на заході під назвою «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!». Даний захід був присвячений двом видатним митцям, Т.Г.Шевченку та В.Шекспіру. П’ятниця – день святковий. Щоб узагальнити, систематизувати, закріпити  отриману впродовж тижня інформацію, а також підвести підсумки, був проведений «Лінгвістичний турнір», в якому дві команди «Ladies» та «Gentlemen» змагалися за першість, демонструючи свою  кмітливість, уважність, ерудицію та креативність.

            Координаторами вище згаданих заходів виступили викладач української мови та літератури Скомороха Н.П. і викладачі англійської мови Роговець О. Г. та Остапчук С.М. Найвищою оцінкою проведеної роботи для педагогів стали відгуки учнів:

 

«Мені дуже сподобалося проведення тижня філологічних наук, і я вважаю, що не мені одному. Особисто я брав активну участь у підготовці і проведенні трьох заходів, які на мою думку, розвивають лінгвістичні навички, які потрібні нам у повсякденному житті. Я підтримую ініціативу проведення подібних заходів»                  

(Самойлов Віктор, група 02-13)

 

«Мені дуже сподобався цей тиждень. Я хотів би саме так поєднувати вивчення мов: з віршами, піснями, фільмами, акторською грою. Спасибі викладачам за те, що організували такі цікаві заходи»                                                                      

(Камінський Ярослав,  група 02-13)

 

«Беручи участь у заходах, я краще зрозуміла глибокий зміст слів Шевченка « І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Освічена людина повинна знати рідну мову і вміти спілкуватися  хоча б однією іноземною.»                       

(Довгаль Віра, група 07-11)

 

«В подібних заходах активну участь я рідко беру, але цього разу я помітив, що мені це починає подобатись.»                                                          

(Дружченко Євген, група 07-11)

Фото тижня філологічних наук

Переглядів: 181 | Додав: ShchNV