Вівторок, 20.03.2018, 13:07


УЧЕНЬ РОКУ-2018          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2015 » Січень » 28 » Шосткинське ВПУ обрало кращого учня 2015 року
09:19
Шосткинське ВПУ обрало кращого учня 2015 року

27 січня відбувся фінальний етап училищного конкурсу «Учень року», під час якого сім учасників – представників усіх професій, за якими здійснюється підготовка в училищі, презентували себе в якості теперішніх учнів, майбутніх професіоналів та в якості просто цікавих особистостей. Конкурс проводився за традиційною програмою і складався з трьох частин: візитної картки учня (презентація «Дозвольте відрекомендуватися»), презентації рідного навчального закладу та обраної професії («Мій навчальний заклад і моя професія»), а також демонстрації власних талантів і хобі («Світ моїх захоплень»). Конкурс «Учень року» є традиційним для нашого училища та ексклюзивним для Сумської області, яка першою в Україні започаткувала його для учнівської молоді ПТНЗ.

До фіналу потрапили такі учні: Подгаєвська Крістіна, учениця групи 02-12 (ІІІ курс, кухар-кондитер); Медведь Євген, учень групи 03-13 (ІІ курс, слюсар з ремонту автомобілів); Поляков Максим, учень групи 07-13 (ІІ курс, офіціант-бармен); Гришков Артем, учень групи 04-13 (ІІ курс, муляр-електрозварник); Ляшко Дмитро, учень групи 08-14 (І курс, столяр будівельний-верстатник деревообробних верстатів); Ковальова Інна, учениця групи 07-14 (І курс, оператор комп’ютерного набору-секретар керівника); Козел Петро, учень групи 05-14 (І курс, електрогазозварник).

Глядачі стали свідками півторагодинного цікавого, захоплюючого,  часом несподіваного дійства, протягом якого учасники продемонстрували і свої таланти, і свої знання та вміння, і почуття гумору, а також показали силу власної витримки, поваги до рідного училища та палкої любові до України. Конкурс проводиться уже чимало років поспіль, здається, уже все побачено, усі прийоми  відомі наперед, але кожного разу учні дивують нас новими гранями своїх особистостей.

Враженнями діляться члени журі.

Скомороха Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи: «Це один з найсерйозніших конкурсів училища, адже переможець буде презентувати наш заклад з-поміж усіх професійно-технічних училищ області у Конотопі. Більше того: конкурс «Учень року» задумувався як внутрішньообласний, але поступово піднявся до рівня загальноукраїнського, а потім – і міжнародного. У ньому беруть участь учні з інших регіонів України, а також запрошувались гості з Росії, Білорусії. Тому наше училище дуже ретельно обирає переможця. Сьогоднішній етап – це, так би мовити, вершина айсберга, адже спочатку був відбірковий етап, а перед ним – внутрішньогрупові. Учні-учасники  теж усвідомлюють ту відповідальність, яка лягає на їхні плечі, тому готуються дуже відповідально».

Смоляр Н.О., заступник директора з навчально-вирбничої роботи: «Особисто мене  найбільше вразив виступ майбутнього бармена Максима Полякова. Сам учасник тримався на сцені невимушено і так природньо, що не відчувалось ні хвилювання з його боку, ні тих несподіванок і нештатних ситуацій, які завжди виникають під час «живих» виступів. Особливо мене вразив фрейлінг – приготування коктейлів методом різних маніпуляцій і трюків з предметами. Виступати на сцені перед глядачами дуже страшно, адже тут не можна «вирізати» і приховати невдалі моменти, а у Максима все вийшло добре. По собі знаю, якої мужності, витримки і зосередженості вимагає виступ на сцені, тому віддаю належне цим якостям учасника».

Спєвак А.В., заступник директора з навчальної роботи: «Знаковим для цього року є те, що із семи фіналістів п’ятеро – хлопці, і саме вони стали несподіванкою для журі: спокійні, коректні, доброзичливі, з почуттям гумору. І кожен – дійсно неповторна особистість. Так, під час виступу Ляшка Дмитра я побачила майбутнього науковця. Стоїть за кафедрою такий собі академік, розумний, трохи флегматичний, десь – іронічний, фанат своєї справи. А як шикарно виглядав Медведь Євген – переможець міського військово-патріотичного турніру «Нумо, хлопці!», та ще й віртуозний виконавець вальсу! До речі, саме хлопці в цьому році будуть захищати честь нашого училища на третьому етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (хімія, біологія, історія)».

Ануфрієва Т.М., методист: «Мене вразив Гришков Артем. Муляр – і раптом карвінг у «Світі моїх захоплень»! Ми звикли до того, що учні займаються технічною творчістю у межах уже обраних професій, а тут така протилежність – кухарська справа. І це добре, бо багатогранна людина і в професійній діяльності творить чудеса. А взагалі це цікавий і благодатний напрямок, який іще неабияк подивує нас у наступні роки».

Підсумок підвів голова журі Гурба О.А., директор училища: «Я переконаний у тому, що найкращі учні Шостки навчаються саме в Шосткинському вищому професійному училищі. І сьогоднішній конкурс це підтверджує. Глядачі побачили різноманітні презентації не схожих між собою учасників. Ми, педагоги, знаємо, що фіналісти дійсно такі, якими вони себе представили. Ці учні є активними учасниками учнівського самоврядування, спортивних змагань, художньої самодіяльності. Крім того, вони сумлінно навчаються та опановують обрані професії. І ставлять перед собою значно більші цілі, ніж їхні попередники. Так, кожного року усе більша кількість наших учнів не задовольняється роллю рядового робітника, а прагне підвищувати і свій кваліфікаційний рівень, і рівень освіти, щоб згодом стати успішними громадянами України».

Представляти на обласному рівні ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» буде учениця групи 02-12 (ІІІ курс, кухар-кондитер) Крістіна Подгаєвська. Журі впевнене, що трирічний  училищний досвід Крістіни, голови учнівського самоврядування, учасниці місцевої телепрограми «Клуб гурманів», активної учасниці громадських заходів, олімпіад і конкурсів та просто харизматичної дівчини принесе достойні плоди на обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ «Учень року - 2015». То ж давайте побажаємо Подгаєвській Крістіні перемоги та життєвих успіхів!

Фоторепортаж

Переглядів: 178 | Додав: ShchNV