Неділя, 21.10.2018, 15:21


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Листопад » 11 » ШОСТКИНСЬКЕ ВПУ НАСОЛОДЖУВАЛОСЯ «ФРАНЦУЗЬКОЮ ВЕЧЕРЕЮ»
14:13
ШОСТКИНСЬКЕ ВПУ НАСОЛОДЖУВАЛОСЯ «ФРАНЦУЗЬКОЮ ВЕЧЕРЕЮ»

Шостка – осередок культурного життя, сюди у День працівників культури та майстрів народного мистецтва завітали артисти Чернігівського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка з своєю виставою «Гра у щасливу сім’ю або вечеря по-французьки».

Це комедія на 2 дії. Смішна і яскрава. Закручена інтрига, любов, ревність, пристрасть, вірність і зрада. Все це за п’єсою Марка Камолетти «Играем в дружную семью или ужин по-французки».

Вистава відбулась у вщент заповненій залі, глядачі бурхливими оваціями сприймали цікавий сюжет комедії, сміялися, отримуючи неперевершене задоволення від зустрічі з високим мистецтвом.

Акторам шосткинські прихильники мистецтва Мельпомени дякували стоячи!

Педагогічні працівники Шосткинського вищого професійного училища разом з учнями відвідали виставу і насолодилися грою акторів.

Після перегляду вистави  відбудеться обговорення на виховних годинах, де учні разом з дорослими будуть відповідати на важливі життєві питання кохання і зради, вірності і пристрасті, будуть будувати модель справжньої щасливої родини, що так необхідно у наш час.

Досягнуто домовленість між Шосткою та трупою Чернігівського театру про подальшу творчу співпрацю і вже у грудні цього року шосткинці зможуть побувати на феєричному новорічному шоу «Зимова казка». На «Зимову казку» чекають і учні, і працівники Шосткинського вищого професійного училища.

Переглядів: 142 | Додав: ShchNV