Четвер, 24.01.2019, 10:11


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Листопад » 9 » ШОСТКИНСЬКЕ ВПУ НА СТОЛИЧНІЙ ВИСТАВЦІ
16:38
ШОСТКИНСЬКЕ ВПУ НА СТОЛИЧНІЙ ВИСТАВЦІ

4-6 листопада 2015 року у рамках проведення Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу провідні майстри в/н і викладачі спеціальних дисциплін Сумської області на чолі з методистом НМЦ ПТО Темченко О.В. відвідали виставочний центр Експоплаза  у м. Києві.

Від нашого навчального закладу  представниками були майстер в/н Мартиненко Ніна Олександрівна та викладач Новосельцева Лариса Владиславівна. Протягом двох днів вони ознайомлювались  з новітніми технологіями по виготовленню робіт з марципану, карамелі, шоколаду, цукрової мастики; відвідали виставку скульптур з пастелажу та цукрових квітів. Особливу увагу відвідувачі звернули на майстер-класи відомих кухарів країни на тему: «Нова філософія українських продуктів»,  «Сміливі поєднання локальних продуктів для створення нових смаків» та відвідали школу баристів.

Все побачене майстри та викладачі  втілять на уроках теоретичного та виробничого навчання у закладі. Фотоматеріали виставки допоможуть педагогам ознайомити учнів з новітніми технологіями та сучасним обладнанням закладів ресторанного господарства.

 

Переглядів: 150 | Додав: ShchNV