Неділя, 21.10.2018, 16:06


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Вересень » 30 » Семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ
15:26
Семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, відбувся семінар-практикум для бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області з теми "Діяльність електронної бібліотеки навчального закладу".

Семінар розпочав свою роботу в бібліотеці Української академії банківської справи. В.о. директора бібліотеки Л.Т. Ониксимова виступила з презентацію про найпотужніші цифрові бібліотеки світу з вільним доступом, розповіла про електронну бібліотеку академії та провела екскурсію по залам бібліотеки.

Далі бібліотекарі області були запрошені до Сумського міжрегіонального вищого професійного училища. Про діяльність розділу сайту НМЦ ПТО у Сумській області "Електронна бібліотека" розповіла методист центру Ю.М. Висоцька. Бібліотекар училища С.Г. Садовнича поділилася власним досвідом зі створення електронної бібліотеки.

Семінар став чудовою нагодою бібліотекарям професійно-технічних училищ області зустрітися, обговорити робочі питання, дізнатися про новації та просто приємно поспілкуватися. Семінар завершився святковою програмою "Бібліотекарі - хранителі добра і мужності віків".

 

 

Переглядів: 116 | Додав: ShchNV