Вівторок, 16.10.2018, 15:05


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Червень » 15 » РИНОК ПРАЦІ ПОПОВНИВСЯ НОВИМИ КВАЛІФІКОВАНИМИ РОБІТНИКАМИ
09:54
РИНОК ПРАЦІ ПОПОВНИВСЯ НОВИМИ КВАЛІФІКОВАНИМИ РОБІТНИКАМИ

15 червня 2015 року в Шосткинському вищому професійному училищі відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі 05-13, під час якої учні отримали професії: «Електрогазозварник», кваліфікація V розряд та «Слюсар з ремонту автомобілів», кваліфікація ІІ розряд.

30% учнів групи захистили творчі екзаменаційні роботи на високому  рівні, а такі учні як Ночовний Сергій та Ізюм Віталій отримають диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

Головою державної атестації був інженер з охорони праці Товариства з обмеженою відповідальністю «БМУ–3» Ісаєв Володимир Петрович. Також на атестацію завітали представники місцевого телебачення, які взяли інтерв’ю у заступника директора з НВР Смоляр Ніни Олександрівни, у викладача спеціальних дисциплін Сисоєва Андрія Олександровича, а також у деяких учнів групи.

Свої професійні знання і вміння передавали учням протягом 2 років майстри виробничого навчання Остапчук О.М., Лазарищак М.Я. та Рева С.Г. Під час навчання учні не тільки отримали ґрунтовні знання з вищезгаданих професій, а також перейняли досвід своїх майстрів.

На сьогоднішній день  професія «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів» користується попитом на ринку праці і є добре оплачуваною. Тому бажаємо випускникам добре працевлаштуватися і досягти успіхів у житті!

Переглядів: 195 | Додав: ShchNV