Четвер, 19.04.2018, 18:37


УЧЕНЬ РОКУ-2018          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Головна » 2014 » Червень » 25 » Почесна книга училища
16:41
Почесна книга училища

В училищі започаткована Почесна книга

У червні 2014 року Шосткинське вище професійне училище  започаткувало Почесну книгу, до якої будуть заноситись вагомі досягнення учнів та працівників, а також творчих колективів. Почесна книга буде паралельно співіснувати з Книгою рекордів, заснованою 30 грудня 2009 року. Ідея створення Почесної книги належить директорові училища Гурбі Олександру Анатолійовичу та методистові Ануфрієвій Тамарі Михайлівні, і кожен з них по-своєму аргументує відповідь на запитання: «Чому виникла ця ідея, адже навчальний заклад уже має Книгу рекордів?»

Гурба О.А., директор: «У Статуті училища прописані форми заохочення для учнів, і серед них – занесення до Почесної книги. Підставою для цього є успішне виконання учнем навчальних планів і програм, перемоги у різних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Рекорд побити важко, бо тут потрібно перевершити попередній результат, що не завжди можливо з об’єктивних причин, а щорічні вагомі досягнення можуть бути на тому ж рівні (наприклад, перші місця у конкурсах чи дипломи з відзнакою у випускників). Але навчальні заклади кожного року саме за такими показниками й оцінюються».

Ануфрієва Т.М., методист: «Переважна більшість наших учнів  талановита, хоча й не завжди саме в навчанні. Це може бути спорт, технічна творчість або художня самодіяльність. Почесна книга дає змогу абсолютно кожному проявити себе. Навіть більше: якщо учень кожного року показує високі результати, наприклад, в одному виді діяльності, то кожного року його ім’я буде заноситись до Почесної книги. Прославив училище кілька раз протягом навчального року – усі  досягнення будуть зафіксовані. Уявіть, як буде приємно підліткові, коли через багато років він прочитає про досягнення своїх батьків! Наша Почесна книга розрахована також і на працівників (педагогічних та непедагогічних), адже гордістю навчального закладу є не лише учні, а й трудовий колектив. Завдяки такому підходу до поняття «досягнення училища» наша Почесна книга ексклюзивна і не має аналогів серед ПТНЗ Сумської області».

Наказ про започаткування Почесної книги

Положення про Почесну книгу

 

Переглядів: 218 | Додав: ShchNV