Неділя, 22.04.2018, 15:24


УЧЕНЬ РОКУ-2018          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Головна » 2015 » Березень » 20 » Перша виробнича практика у майбутніх операторів
09:56
Перша виробнича практика у майбутніх операторів

Виробниче навчання в умовах виробництва та виробнича практика у загальному процесі професійної підготовки займають не тільки важливе місце в сенсі формування та розвитку професійної майстерності учнів, але і робить великий вплив на вирішення виховних завдань, на становлення особистості майбутніх кваліфікованих робітників. Спілкування з трудовими колективами, спільна участь у виробничій діяльності та суспільного життя, робота в умовах відповідальності за «дорослим мірками» - все це має великий виховний вплив на учня, на його становлення як робочої людини, на формування світогляду.

Практика учнів — невід’ємна частина процесу підготовки фахівців у Шосткинському вищому професійному училищі.

Для групи 07-14, майбутніх операторів  комп’ютерного набору, це була перша практика на виробництві. Учні працювали  на різних підприємствах м. Шостка, Кролевецького, Ямпільського районів.

Учні набули умінь і навичок якісного виконання основних прийомів, виконували операції з базами даних на комп’ютерному  устаткуванні, працювали в текстовому редакторі, керували режимами роботи периферійного обладнання (підготовка текстів і графічних документів, таблиць, переліків, списків, тощо), здійснювали прийом/передачу інформацію по мережі, постійно вдосконалювали уміння та навички роботи з клавіатурою.

Одним із позитивних моментів проходження виробничої практики є нарахування заробітної плати, що стимулює практикантів до кращого виконання наданої роботи.

Всі учні засвоїли програму оператора комп’ютерного набору ІІ категорії, а кращі  отримали подяки від підприємців. Це такі як Бутар Наталія, Ковальова Інна, Корсун Інна. Свідченням цього стала поетапна атестація з професії, яка показала результати високого та середнього рівнів.

Набувши певних навичок, оволодівши професією оператора комп’ютерного набору ІІ категорії учні повернулися за парти.

Переглядів: 226 | Додав: ShchNV