Вівторок, 16.10.2018, 15:33


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2015 » Червень » 5 » НОВІ ПЕРЕМОГИ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ
14:49
НОВІ ПЕРЕМОГИ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет, з 1 по 30 квітня 2015 року у м.Шостка проходив ІV щорічний міський конкурс «Відкритий конкурс з інформаційних технологій».

Не залишилось осторонь і Шосткинське ВПУ. Учениця групи 01-14, Журба Альона, взяла участь у молодіжній категорії в номінації 2D-анімація, де пропонувалось створити емблему навчального закладу. Її робота була обрана на ІІ (очний) тур, і зайняла ІІ місце. Альона – єдиний переможець серед закладів ПТО міста.

4 червня, за участі міського голови, відбулось нагородження переможців та лауреатів конкурсу. Учні були нагороджені дипломами та подарунками, педагоги – грамотами.

Вітаємо з перемогою Журбу Альону, ученицю групи 01-14 (кухар-кондитер) та викладача інформатики ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" Татарину Юлію Олександрівну.

Перемога учениці і викладача ще раз довела, що в Шосткинському ВПУ працюють справжні фахівці і навчаються найкращі учні!

Переглядів: 151 | Додав: ShchNV