Середа, 21.11.2018, 11:41


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » 2018 » Вересень » 14 » Нестандартні уроки виробничого навчання
13:40
Нестандартні уроки виробничого навчання

В умовах  сучасного часу все більше відкривається підприємств громадського харчування, які спеціалізуються на приготуванні страв на відкритому вогні. Декілька підприємств міста Шостка зверталися с проханням підготувати вузькоспеціалізованих фахівців по приготуванню страв на мангалі.

Хто не коштував овочів на грилі, курячих крилець у медовому соусі, традиційного шашлику та люля-кебабу. Будь-які страви на мангалі виходять особливо смачними, просоченими легким ароматом димку.

Тому посилаючись на нові стандарти професійної (професійно-технічної освіти), включаючи додаткові компетентності у навчанні та вимоги роботодавців, деякі теми виробничого навчання, такі як «Приготування страв і гарнірів із смажених овочів», «Приготування страв з м'яса, сільськогосподарської птиці та субпродуктів», майстри виробничого навчання проводять на відкритому повітрі. Учні із задоволенням відвідують такі уроки. У вересні нетрадиційні уроки на природі проводили майстер/н Остапенко Я.П. у гр.№ 04-17 та майстер в/н Пенська А.В. у гр.№ 06-17.

Ось так весело, смачно та нестандартно проходить урок виробничого навчання в групі кухарів.

  

Переглядів: 124 | Додав: ShchNV