Понеділок, 24.04.2017, 23:57


АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » Архів матеріалів

В переддень свята 8 березня лідери учнівського самоврядування Північного округу м. Шостки підтримали ініціативу міського відділу молоді та спорту провести конкурс «Нумо, дівчата». До закладів ПТНЗ  приєдналися коледж та медичне училище. У змаганнях взяли участь дівчата з Шосткинського вищого професійного училища, професійного ліцею, центру ПТО, медичного училища та коледжу.

Команди змагалися ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: ShchNV | Дата: 03.03.2017

Шосткинське ВПУ заключило угоду про співпрацю з Київським університетом культури. Вже два роки поспіль наші учні запрошуються до Київського національного університету культури і мистецтва на День відкритих дверей.

Цьогоріч 22 лютого кращі учні випускних груп училища здійснили екскурсію до КНУКіМу, де їм розповіли  про умови вступу та перспективи подальшого навчання, про ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: ShchNV | Дата: 28.02.2017

Все починалося в понеділок під час анкетування… Деякі питання в анкеті я не зовсім  зрозуміла. Над деякими ніколи не розмірковувала. Але терміни волонтер, благодійність, милосердя закарбувалися в свідомості і змусили замислитися…

Наступного дня відвідали офіс волонтерського крила громадської організації «Шосткинська варта», яке займається повним і всебічним забезпеченням хлопців, мешканців Шостки і району, які зараз знаходяться на передовій і боронять нас від лиха війни. Вразила непоборна сила, самопожертва, цілеспрямованість цих тендітних жінок. З якою любов’ю і материнсь ... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: ShchNV | Дата: 22.02.2017

Уже стало гарною традицією в ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» у лютому проводити тиждень професії «Кухар, кондитер».  З метою творчого самовдосконалення педагогів і учнів, підвищення інтересу до обраної професії, підвищення якості знань, активізації пізнавальної діяльності учнів протягом  тижня проводились різні заходи за участю майстрів, викладачів та учнів училища. Яскраво, святково та творчо пройшов тиждень.

... Читати далі »

Переглядів: 186 | Додав: ShchNV | Дата: 21.02.2017

14.02.2017 у місті Шостка на базі спортивного залу ЦПТО відбулися змагання з баскетболу серед юнаків ПТНЗ у V підгрупи ХХХІ обласної спартакіади. Участь прийняли команди: Шосткинське ВПУ, Шосткинське ЦПТО, Реутинський ПАЛ, Зноб-Новгородський ПАЛ.

Переможцями стала команда ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ». Кращий гравець команди Конюхов Павло, який навчається в групі 11/16 за професією кухар-кондитер. Викладач фізичної культури та спорту Глинчак В.В.

Керівник&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: ShchNV | Дата: 17.02.2017

Життя без кохання,
Життя без любові –
То небо без сонця,
То небо беззоре!
Життя неможливе,
Воно не існує,
Коли наше серце
Любові не чує.

15 лютого в гуртожитку ДПТНЗ ШВПУ відбулася святкова дискотека до Дня закоханих. Вона пройшла під гаслом «На крилах кохання». Танцювальні композиції змінювались веселими конкурсами, в яких приймали участь всі бажаючі хлопці та дівчата, а також закохані пари.

... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: ShchNV | Дата: 16.02.2017

13 лютого, напередодні Дня Святого Валентина відбувся захід, присвячений Дню закоханих, зініційований лідерами учнівського самоврядування училищ міста Шостки, коледжу та інституту.

У ЦЕВ «Юність» зібралися учні Шосткинського вищого професійного училища, медучилища, коледжу та інституту. Кожен заклад представив свою пару закоханих, яким треба було пройти певні випробування, щоб отримати титул «Найромантичніша пара».

... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: ShchNV | Дата: 14.02.2017

З 06 по 10 лютого 2017 року в Шосткинському вищому професійному училищі пройшов тиждень інформатики та технології.

Традиційно було підготовлено безліч цікавих уроків і заходів.

Тиждень відкрила виставка с ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: ShchNV | Дата: 13.02.2017

“Без добрих справ немає доброго імені” під таким гаслом відбувся збір учнів, мешканців гуртожитку ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ». 31 січня 2017 року Рада гуртожитку провела роботу по поліпшенню порядку в гуртожитку та підготовці заходів виховного напрямку.

Плануючи виховну роботу з мешканцями гуртожитку  необхідно проводити як індивідуальну роботу, так групами. У цьому звʼязку одним із першорядних завдань є формування майбутніх фахівців. Гуртожиток ПТНЗ слід розглядати як педагогічну структуру, оскільки у ньому живуть молоді люди, характер, звички, життєві  установки, стиль мовлення яких ще остаточно не склалися. Процес формування особистості триває ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: ShchNV | Дата: 07.02.2017

“Я ТАМ, ДЕ СОНЦЕ НА СТІНАХ...”
Вечір пам’яті Андрія Кузьменка
(Кузьми Скрябіна)
17 серпня 1968 - 2 лютого 2015

2 лютого 2017 року у бібліотеці ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" згадували Андрія Кузьменка, українського співака, незабутнього лідера гурту “Скрябін”. Кузьма був дійсно народним артистом, його пісні легко знаходили шлях до сердець мільйонів людей, вони зрозумілі та близькі багатьом. Співак мав активну життєву позицію, доводячи словом і ділом, що йому небайдужа доля України та її громадян. Кузьму дуже любили та поважали, ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: ShchNV | Дата: 06.02.2017

« 1 2 3 4 5 ... 33 34 »