Середа, 19.09.2018, 02:17


ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Головна » Архів матеріалів

Учнівське самоврядування – одна із форм творчої співпраці учнів і педагогів. Лідери учнівського самоврядування є активними учасниками навчально-виховного процесу. Президент самоврядування входить до складу стипендіальної комісії; учні від Центру дисципліни і порядку є членами ради профілактики училища.

Силою учнів в училищі проводяться дискотеки, концерти, конкурси, різного роду акції. І ось у березні, напередодні жіночого свята, в Шосткинському вищому професійному училищі з ініціативи лідерів учнівського самоврядування пройшла акція «Шануймо жінку».

В рамках цієї акції були випущені привітальні газети, учні робили комплементи дівчатам, дорослі – жінкам.

Вихованц ... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: ShchNV | Дата: 07.03.2015

4 березня 2015 року у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» з лідерами учнівського самоврядування провели тренінг тренери Професійної ліги соціальних працівників Сумщини Тарасенко Юлія і Рева Тетяна. Тематичні лекційно-практичні заняття були присвячені питанню протидії торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування, що є надзвичайно важливою проблемою сьогодення.

Знання з даних питань учні училища отримують систематично, але поповнення наявних знань завжди актуальне.

На тренінгу учні не лише отримали і поновили теоретичні знання, а й набули необхідних навичок під час роботи у групах, мозкових штурмів, обговорення ситуацій, історій, виконання проблемних завдань, створення колажів, що є завжди цікавим і захоплюючим  для підлітків.

... Читати далі »
Переглядів: 173 | Додав: ShchNV | Дата: 05.03.2015

Уміння, що допомагають людині долати труднощі й підтримувати високий рівень добробуту, називають сприятливими для здоров’я життєвими навичками.   Набувши таких навичок, люди краще розуміють себе та інших, уникають зайвих ризиків і проблем.  Життєвими ці навички називають тому, що вони потрібні кожному, незалежно від того, чим людина займається, яку професію обере.

Більшість людей набувають цих навичок із власного досвіду, переважно «методом проб і помилок».  Але той, кому допомогли їх набути, має набагато більше шансів досягти поставленої  мети і життєвого успіху.

В  четвер, 26 лютого 2015 року, в гуртожитку училища відбувся тренінг, який провели  2 тренери: викладач  Зубова О.П.  і&n ... Читати далі »

Переглядів: 312 | Додав: ShchNV | Дата: 04.03.2015

З 12.01.2015 по 20.02.2015 у ДПТНЗ «Шосткинському ВПУ» пройшов І етап конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «математика». Одноголосно членами ЦК викладачів загальноосвітньої підготовки було визначено учасника – викладач математики І категорії Білявська Марина Володимирівна.  На засіданні ЦК викладачів вона представила творчу  роботу, що розкриває систему її роботи, педагогічну ідею, форми, методики, технології, використання  комплексно-методичного забезпечення предмету під час навчального процесу. Також Марина Володимирівна надала цикл уроків з математики та авторську методичну розробку. Робота Білявської М.В. направлена на ІІ етап огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «математики» в м. Суми. Бажаємо успіху!

Переглядів: 180 | Додав: ShchNV | Дата: 02.03.2015

24 лютого 2015 року в ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» в рамках тижня інформатики пройшов відкритий захід «Парк комп’ютерного періоду» в якому взяли участь учні групи 02-14 з професії «Кухар, кондитер». Під час заходу викладач інформатики Сисоєв А.О. запропонував обом командам відвідати віртуальний комп’ютерний парк та його лабораторії:

  • Лабораторія «Дитяча» - в цій лабораторії було зашифровано 2 слова і викладач давав підказки до цих слів, але не просто підказки, а підказки вустами маленьких дітей.
  • Лабораторія «Правильних відповідей» - для обох команд лунали запитання і яка команда першою давала правильну відповідь, отримувала дорогоцінні бали.
  • ... Читати далі »
Переглядів: 136 | Додав: ShchNV | Дата: 25.02.2015

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КАФЕ НА УРОЦІ ІНФОРМАТИКИ

З 16.02.2015 по 22.02.2015 в Україні святкують Масляну; і в нашому навчальному закладі ця традиція знайшла відгук в «Інтелектуальному кафе», яке організувала для учнів групи 01-14 (кухар-кондитер) викладач інформатики Татарина Ю.О. Захід був організований в рамках предметного тижня інформатики.

Під час проведення заходу учні згадували і відкривали для себе нове в традиціях святкування Масляної, тільки це відбувалося за допомогою такої цікавої ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Додав: ShchNV | Дата: 23.02.2015

Уже стало гарною традицією в ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» у лютому проводити тиждень професії «Кухар, кондитер». З метою творчого самовдосконалення педагогів і учнів, підвищення інтересу до обраної професії, підвищення якості знань, активізації пізнавальної діяльності учнів протягом тижня проводились різні заходи за участю майстрів, викладачів та учнів училища. Яскраво, святково та творчо пройшов тиждень.

Кожен народ має свої традиції та національні страви, тому з метою поваги та любові до власного народу та патріотичного виховання учнів  тиждень розпочався виставкою стіннівок на тему «Традиції української кухні». Додали цікавості сторінки журналу «Улюблені страви нашого  училища», що розкривають кулінарні захоплення  наших викладачі ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: ShchNV | Дата: 19.02.2015

17.02.15 в місті Шостка за підтримки міського голови відбувся фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», в якому взяли участь всі загальноосвітні та професійно-технічні заклади.

14 команд шкіл та училищ міста вишикувалося на сцені центру естетичного виховання.

Основне завдання – представити здоровий спосіб життя в літературно-музично-спортивній міні-композиції «Молодь обирає здоров’я». Кожний навчальний заклад повинен продемонструвати власний досвід і досягнення у сфері формування здорового способу життя.

Всі команди були яскравими, неповторними, креативними. Учні демонстрували вокальні, хореографічні, спортив ... Читати далі »

Переглядів: 157 | Додав: ShchNV | Дата: 18.02.2015

«Герої не вмирають!» - скандували учні і гості під час мітингу-реквієму, присвяченого відкриттю меморіальної дошки на честь загиблого воїна, учасника АТО, випускника ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ», який відбувся на території навчального закладу.

Відкриття розпочалося гімном у виконанні духового оркестру військової частини м. Шостка.

Присутні не стримували сліз. Зворушливо звучали слова вдячності мамі за сина-патріота. Заступник директора з навчально-виховної роботи Скомороха Н.П. згадала про роки навчання: «1 вересня 2006 року до Шосткинського ВПУ вступив сіроокий сором’язливий хлопчина Василь Кондратенко, якого майстер любляче називала Васильком. Обрав професію маляр, штукатур, лицювальник, хотів дарувати ... Читати далі »

Переглядів: 255 | Додав: ShchNV | Дата: 17.02.2015

Проведення професійних тижнів у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» є традиційним. І ось знову 12 лютого 2015 року у Містечку майстрів кухарської справи у рамках професійного тижня кухарів-кондитерів учні шкіл району мали змогу ознайомитися із цікавинками даної професії: презентацією професії, парад-дефіле кухарського одягу, номери художньої самодіяльності агітбригад.

Старший майстер Мосенцева О.О. ознайомила учнів з історією розвитку професії у навчальному закладі, умовами вступу та можливостями продовження навчання у вищих навчальних закладах. Найбільше враження глядачі  отримали від виступу учня випускної групи з професії «Офіціант, бармен» Полякова Максима, який на сцені продемонстрував приготування коктейлів з елементами флейрінгу.

... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: ShchNV | Дата: 13.02.2015

« 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 51 52 »