Середа, 19.09.2018, 02:17


ЦЕНТР КАР'ЄРИ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Головна » Архів матеріалів

24.03.2015 на базі гуртожитку ДПТНЗ «ШВПУ» проведено захід «Весна – найкраща пора року!». З її приходом природа оживає повертаються з далеких країв птахи, одягаються в зелень ліси та діброви.

Весняний, сонячний день,  на душі радісно і тепло. Бо гарне хвилююче свято ступило на поріг нашого навчального закладу, нашу домівку – гуртожиток. Покидають наші учні, які закінчили наш навчальний заклад, учні групи 06-11, 07-11 за професією кухар-кондитер. Як швидко минають роки навчання, життя яке чекає нас за порогом училища, не зовсім таке, яким ми його уявляємо, у кожного у цьому житті своя дорога, свої злети і падіння, і сльози і радість… Але ми повинні бути щасливи ... Читати далі »

Переглядів: 165 | Додав: ShchNV | Дата: 25.03.2015

Вже стало традицією у ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» проводити професійні тижні, одним з таких став тиждень з професії «Електрогазозварник». Були заплановані та проведені різного роду заходи, загальна мета яких була показати значущість даної професії на сьогоднішній день, підвищення інтересу та мотивації навчання даній справі.

Відкриття тижня розпочалось виставкою учнівських газет, які мали на меті коротко познайомити учнів, вчителів та гостей училища з тонкощами професії «Електрогазозварник». Також в цей день відбулася виставка навчальної літератури з даної професії в бібліотеці училища. А в спортивній залі пройшли змагання з волейболу між учнями ... Читати далі »

Переглядів: 279 | Додав: ShchNV | Дата: 23.03.2015

З 16.03.2015 р по 20.03.2015 у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» проводився тиждень з професії «Офіціант, бармен» на тему «Креатив у ресторанній справі». У рамках тижня проводилося безліч креативних заходів таких як: фільмовікторина  «Етикет застілля», презентація «Найдивовижніші ресторани світу» та  виставка  «Карвінг в оздобленні коктейлів».

Особливу увагу привернув кенді-бар, у якому був презентований фуршетний стіл з різноманітними солодощами (панакота, тістечка, капкейки, поп-кейси та ін.). Викладач спецдисциплін Тесленко О.О. продемонструвала незвичайн ... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: ShchNV | Дата: 20.03.2015

Виробниче навчання в умовах виробництва та виробнича практика у загальному процесі професійної підготовки займають не тільки важливе місце в сенсі формування та розвитку професійної майстерності учнів, але і робить великий вплив на вирішення виховних завдань, на становлення особистості майбутніх кваліфікованих робітників. Спілкування з трудовими колективами, спільна участь у виробничій діяльності та суспільного життя, робота в умовах відповідальності за «дорослим мірками» - все це має великий виховний вплив на учня, на його становлення як робочої людини, на формування світогляду.

Практика учнів — невід’ємна частина процесу підготовки фахівців у Шосткинському вищому професійному училищі.

... Читати далі »
Переглядів: 238 | Додав: ShchNV | Дата: 20.03.2015

У  Шосткинському вищому професійному училищі робота психологічної служби є системною і злагодженою з учнівським самоврядуванням.

Лідери учнівського самоврядування проводять  тематичні  класні години, тренінги, тісно співпрацюють з учнями різних груп. Так, у  групі 04-13  відбувся  тренінг з  питань  протидії торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування: обізнаність з даних питань є  дуже актуальною в сучасному житті.

Цінних моментів під час проведення класної години тренерами-учнями було декілька: по-перше,  їм  було потрібно відповідально та суттєво донести інформацію до аудиторії.  По-друге, працюючи над завданням, зорієнтуватися в реальному «комунікативному просторі» ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: ShchNV | Дата: 19.03.2015

Під гаслом «Life is for Living!» пройшов минулий тиждень в ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ». «Життя для того, щоб жити!». Саме такою була тема інтегрованого предметного тижня «Світової літератури та іноземної мови». Були заплановані і проведені різні заходи, загальна мета яких полягала у визначенні головних життєвих цінностей, розвитку творчих здібностей молоді, підвищенні пізнавального інтересу учнів і мотивації навчання.

Перший день відкрила виставка учнівських газет, тематика яких мала на меті розкрити проблемні питання, а саме: «Що говорили відомі письменники, філософи, співаки про сенс життя?», «Які головні життєві ці ... Читати далі »

Переглядів: 164 | Додав: ShchNV | Дата: 18.03.2015

12–13.03.2015 року  на базі спортивного залу «Шосткинське вище професійне училище» було проведено  зональні змагання ХХІХ обласної спартакіади згідно календаря змагань. Змагання проводились серед дівчат професійно-технічних навчальних закладів: Шосткинське ВПУ, Глухівське ВПУ, Кролевецьке ВПУ, та Шосткинський ЦПТО.

За підведеними підсумками змагань ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» посіло І місце. Згідно вимогам положень змагань вийшли до команд лідерів та приймуть участь 25–26.03.2015 у фіналі змагань обласної спартакіади. Відбудуться змагання м.Суми на базі ХТ ЦПТО.

Керів ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: ShchNV | Дата: 17.03.2015

05 березня 2015 р. вісім слухачів групи, що навчалась за програмою «Професійний користувач програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія» за направленням Шосткинського міськрайцентру зайнятості, успішно склали випускний іспит.

За курс навчання слухачі опанували знання з архітектури комп’ютерних систем, операційних систем, прикладного програмного забезпечення, роботи в мережі Інтернет, програми «1С: Бухгалтерія».

Підсумкові знання перевіряли представники зацікавлених роботодавців м.Шостка. Всі випускники показали результати навчання високого рівня. Зі словами вдячності звернулись найкращі слухачі до викладачів за якісно організовану підготовку та майстерно надані знання. Всіх випускників очікує 100% працевлаштування.

Переглядів: 122 | Додав: ShchNV | Дата: 16.03.2015

12 березня 2015 року в Шосткинському вищому професійному училищі в рамках предметного тижня «Іноземна мова і світова література» був проведений позакласний захід «Літературно-музична композиція "Яка жага безумна жить…"».

Головною метою заходу було не тільки розширювати культурний світогляд учнів та розвивати  їх творчі здібності, а ще й виховувати  любов до життя. 

Творча група учнів-любителів художньої літератури шукала відповіді на одвічні питання людства: питання сенсу життя та життєвих цінностей людини. Не дивно, що відповіді  на ці питання шукали саме в літ ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: ShchNV | Дата: 13.03.2015

6 березня 2015 року у ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» пройшов відкритий захід присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. Учні І курсу групи № 02-14 (професія «кухар, кондитер») разом з класним керівником Лавриненко Т.М. та майстром в/н Мисиком М.Г. концертною програмою привітали всіх жінок навчального закладу. Учні-артисти запропонували переглянути гостям сучасний жіночий журнал з різноманітними рубриками та порадами у вигляді пісень та гумористичних сценок в особистому виконанні. Заключною частиною свята  було частування гостей  солодощами.

Учні гр.02-14 бажають всім жінкам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей і просто коханими і щасливими. Нехай кожну із вас вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, ... Читати далі »

Переглядів: 139 | Додав: ShchNV | Дата: 10.03.2015

« 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 51 52 »