Четвер, 24.01.2019, 13:49


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » Архів матеріалів

Вже стало традицією на базі Шосткинського вищого професійного училища проводити свята міського рівня. І ось 12 березня 2016 року на нашій базі знову відбулося свято Садового  мікрорайону  за підтримки народного депутата І.Молотка, Шосткинського вищого професійного училища та депутата  обласної ради Пилипейка В.

Масштабне народне гуляння організовано на подвір’ї закладу. Творчі колективи підготували концертно-розважальну програму, відбулися спортивні змагання, найспритніші зняли  призи зі  стовпу. До речі,  майже всі призи зняли учні Шосткинського вищого професійного училища - Якименко Д., Іванчик С.

... Читати далі »

Переглядів: 158 | Додав: ShchNV | Дата: 14.03.2016

В цей святковий день весняний,
Тобі найкращій, незрівнянній,
Шлю сонячні вітання
І найкращі побажання.

10 березня 2016 року в гуртожитку ДПТНЗ ШВПУ  пройшов вечір-конкурс «Нумо, дівчата!», приурочений до Міжнародного Жіночого Дня 8 Березня.

Галантні ведучі-хлопці Пальоха Андрій (гр.02-13) та Огурцов Кирило (гр.05-15) привітали віршами жіночу половину вечора. Ознайомили присутніх з історією виникнення свята.

... Читати далі »

Переглядів: 152 | Додав: ShchNV | Дата: 11.03.2016

9 березня 2016 року згідно робочих навчальних планів і програм в ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» пройшла державна поетапна атестація у групі № 07-15 за професією «Офіціант, бармен». Учні отримали першу робітничу кваліфікацію – офіціант ІІІ розряду. Державна кваліфікаційна комісія розглянула та затвердила результати кваліфікаційних іспитів в процесі поетапної атестації.

Успішно закінчились теоретична підготовка та виробнича практика, виконані кваліфікаційні пробні роботи, написані виробничі характеристики. Незважаючи на сильне хвилювання, учні показали гарні знання зі своєї професії: високий рівень – 14 чоловік, достатній рівень – 14 чоловік ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: ShchNV | Дата: 10.03.2016

Переглядів: 134 | Додав: ShchNV | Дата: 04.03.2016

В переддень свята 8 березня лідери учнівського самоврядування Північного округу м.Шостки підтримали ініціативу міського відділу молоді та спорту провести  конкурс «Нумо, дівчата». До закладів ПТНЗ  приєдналися коледж та медичне училище. У змаганнях взяли участь дівчата з Шосткинського вищого професійного училища, професійного ліцею, центру ПТО, медичного училища та коледжу.

Команди змагалися у спритності, швидкості, показували свої вміння і таланти. Кожна команда була неординарна, креативна,  впевнена. Дівчата вміло поєднали спорт і танці, кухню і пісню – всі були неперевершені. Але конкурс є конкурс. ... Читати далі »

Переглядів: 192 | Додав: ShchNV | Дата: 03.03.2016

26 лютого 2016 року в ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» пройшла поетапна кваліфікаційна атестація в групі 09-15 з професії «Електрогазозварник». Під час атестації учні демонстрували свої знання, які отримали на уроках теоретичного та практичного навчання. Крім того, в період з 11.01.2016. по 25.02.2016. учні пройшли виробничу практику, в ході  якої працювали на підприємствах міста, району та області. Знаходячись на виробництві, майбутні фахівці своєї справи, мали можливість ознайомитись з умовами виробництва, побачити та спробувати в роботі нове, сучасне зварювальне обладнання. І за свої старання отримали чималу заробітну плату (з розрахунку 100 гривень за день) та схвальні відгуки від керівництва підприємств.

... Читати далі »
Переглядів: 137 | Додав: ShchNV | Дата: 01.03.2016

Шановні освітяни!

Після протестів, що відбулися в Києві проти скасування фінансування профтехосвіти з місцевих бюджетів, нам, так би мовити, "кинули кістку", щоб ми дожили до кінця року, але той закон, який би дав змогу і надалі існувати профтехосвіті, так і не прийнято.

Деякі училища вже намагались самостійно зробити петиції з приводу фінансування профтехосвіти, але ці петиції не набирали необхідної кількості у 25 000 підписів. 

... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: ShchNV | Дата: 01.03.2016

Шосткинське вище професійне училище віддає перевагу здоровому способу життя. З ініціативи лідерів учнівського самоврядування у закладі пройшов конкурс – фестиваль учнівських агітбригад «Молодь обирає здоров’я».

Основне завдання – представити здоровий спосіб життя в літературно-музично-спортивній міні-композиції «Молодь обирає здоров’я».

Збірні команди І курсу, ІІ курсу, ІІІ-ІV курсу та гуртківці спортивних секцій продемонстрували  власний досвід і досягнення у сфері формування здорового способу життя.

Всі команди були яскравими, неповторними, креативними. Учні демонстрували вокальні, хореографічні, спортивні здібності, агітуючи з ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: ShchNV | Дата: 29.02.2016

Інформаційна година

Добігає свого кінця місячник правової освіти. В його рамках в училищі відбулися зустрічі учнів з працівниками кримінальної поліції, а також з дільничним інспектором Тимошенко Павлом Івановичем. Правова освіта містить в собі багато різноманітних аспектів. Тому бібліотекар училища Жадан Тетяна Володимирівна запропонувала учням, які були запрошені до бібліотеки 25 лютого, розглянути один з них - працевлаштування. Тема є дуже актуальною, бо час навчання в училищі спливає швидко, і кожному доводиться шукати своє "місце під сонцем". До того ж, ситуація на ринку праці сьогодні так ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: ShchNV | Дата: 26.02.2016

По всій Україні відбуваються заходи вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні – людей, які загинули під час Революції Гідності на Майдані Незалежності у лютому 2014 року.

Щоб віддати належну шану учасникам Революції Гідності та вшанувати пам’ять полеглих, учні групи 04-13 підготували та провели годину пам’яті  на тему «Шлях у вічність Небесної Сотні».

Учні закликали згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять  невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: ShchNV | Дата: 25.02.2016

« 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 51 52 »