Середа, 21.11.2018, 10:50


ВАРЕНИКИ-ШОСТКА-ФЕСТ          АБІТУРІЄНТАМ          УЧНЯМ І БАТЬКАМ          ВИПУСКНИКАМ          НОВИНИ САЙТУ
Головна » Архів матеріалів

Учнівський колектив Шосткинського ВПУ в черговий раз підготував концертну програму до Дня працівника освіти та Дня профтехосвітян, який припав якраз на 2 жовтня. Звичайно ж, не залишились осторонь і талановиті педагоги, які пліч-о-піч зі своїми вихованцями кожного разу радують глядачів ліричними та гумористичними номерами художньої самодіяльності.

Концертна програма була підготовлена спрацьованим колективом однодумців: Роговою Ліаною Михайлівною (розробка сценарію та підготовка ведучих), Дячок Наталією Іванівною (піс ... Читати далі »

Переглядів: 188 | Додав: ShchNV | Дата: 03.10.2018

28 вересня на території ХТК ім. І. Кожедуба відбувся черговий щорічний легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК ім. І.Кожедуба ШІСумДУ Супруна В.М. і Клещенка В.П. До змагань запрошувались всі бажаючі – школи, вищі навчальні заклади, ветерани тощо. Пробіг необхідно було здійснити на відстань 1000 і 2000 метрів.

ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» у даному заході не було виключенням. Участь від нього прийняли як здобувачі освіти 1-3 кур ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: ShchNV | Дата: 02.10.2018

З метою проведення профорієнтаційної роботи, піднесення престижу закладу та реклами робітничих професій ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» взяло участь у Ярмарці професій, ініційованій  районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості, яка відбулася у м. Новгород-Сіверський.

На зустріч з’їхалися представники закладів ПТО північного регіону,  вищих навчальних закладів, батьки, учні шкіл і молодь району. ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: ShchNV | Дата: 28.09.2018

Відповідно до плану роботи ДПТНЗ «Шосткинське професійне училище» 26 вересня 2018 року на базі ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну» відбулось чергове засідання Школи молодого викладача загальноосвітньої підготовки закладів професійної (професійно-технічної освіти) «Компетентнісно-орієнтований підхід до навчання як чинник модернізації змісту освіти».

В даному заході взяли участь викладачі Баланюк Н.Ю. (основи правових знань), Онупрієнко Л.М. (історія), Форостина О.І. (українська мова та література). Під час засідання під керівницт ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: ShchNV | Дата: 27.09.2018

11.09.2018 р. встановлено рекорд училища на відкритому покритті (на траві), зі спортивної вправи «Сальто назад» - 10 разів за 16 сек. Іщенко Вугар, 22.10.2001 року народження, учнем 02-17 навчальної групи.

21.09.2018 р. - відбувся «День здоров’я» та ЦЗ  ... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: ShchNV | Дата: 25.09.2018

В рамках предмету «Основи правових знань»
19 вересня викладачем Баланюк Н.Ю. організована правопросвітницька екскурсія до Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Здобувачів освіти ознайомили з роботою центру  надання безоплатної правової допомоги та  розповіли про механізми надання такої допомоги мешканцям Шосткищини і та прилеглим  районом міста.

Захід розпочався з кор ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: ShchNV | Дата: 20.09.2018

Легко, невимушено, весело й завзято відбулась цього року, 18 вересня, посвята першокурсників Шосткинського ВПУ. Групам було запропоновано пройти декілька квестів, які вимагали і сили, і винахідливості, і, між іншим, певних професійних навичок, здобутих на уроках виробничого навчання за перші два тижні 2018-2019 навчального року.

Першокурсникам довелося добряче побігати і навчальними корпусами, і по території училища, аби знайти за виданими інструкціями «секретні» місця, де «ховалися» не дуже-то й секретні люди, та зіб ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: ShchNV | Дата: 19.09.2018

В умовах  сучасного часу все більше відкривається підприємств громадського харчування, які спеціалізуються на приготуванні страв на відкритому вогні. Декілька підприємств міста Шостка зверталися с проханням підготувати вузькоспеціалізованих фахівців по приготуванню страв на мангалі.

Хто не коштував овочів на грилі, курячих крилець у медовому соусі, традиційного шашлику та люля-кебабу. Будь-які страви на мангалі в ... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: ShchNV | Дата: 14.09.2018

12 вересня учні Шосткинського ВПУ разом з учнями школи № 9, представниками влади, військовослужбовцями та іншими мешканцями міста вшанували пам'ять загиблого воїна АТО, нашого земляка Костянтина Сергієнко, який рік тому пішов з життя під час виконання бойового завдання. На приміщенні школи № 9 було встановлено меморіальну дошку пам’яті героя, був проведений мітинг-реквієм.

Шостка пишається своїм захисником, який з перших днів війни на сході добровільно знаходився на передовій і мужньо боронив мир на нашій землі!

Щодня в боротьбі з ворожими загарбниками Україна втрачає своїх найкращих синів, та пам' ... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: ShchNV | Дата: 13.09.2018

12 вересня 2018 року (середа) о 15:30 год. в каб. № 6
(2-й поверх навчального корпусу) буде проводитись майстер-клас для учасників конкурсу творчих робіт «Мої перші 30 днів навчання в училищі».

Запрошуються учні І курсу, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.
При собі мати ручки та папір для записів.

... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: ShchNV | Дата: 11.09.2018

« 1 2 3 4 5 6 ... 47 48 »